Гел за туширање или обичен сапун за тело?

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Јас сум за гел за туширање, обичниот сапун ја суши кожата. Ваше мислење?
 
  • Like
Реакции: JaMi

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
169
171
43
Pust ostrov
Гел за туширање ем убаво си мирисаш , ем мека кожа,а сапун никако само како мала сум користела :igra
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
26
Струмица
Дефинитивно гел за туширање, сапун ниту сум користила, ниту сакам да користам :)
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
И мене геловите за туширање ми се подобри од сапуните. Сапуниве ми ја сушат кожата и постојано ми се чини кожата ќе ми пукне ако мрднам :D
Моментално го користам овој
 
  • Like
Реакции: Scars and Mia