1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Врска со професор - за или против?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од alleksova, 9 октомври 2013.

 1. alleksova

  alleksova Нов член

  Зачленет на:
  8 октомври 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  9
  фала ви и на критиките и на оние што ми помогнавте... сепак прашав само за мислење..Добра нок!
   
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266

  Зависи од изгледот на наставниот кадар, имав професорка по англиски која потсетуваше на шпорет за дрва, така некако цела коцкаста, здепаста, набиена, носеше гардероба од времето на другарот Тито и имаше тежок, рапав глас небаре `швајцува` по 5 кутии на ден... а и другите не беа нешто поарни... повеќе материјал за кошмари отколку за заљубување...
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Фројде? Ти си воскреснал?
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  Сон на секој професор е да легне ученичка/студентка по можност повеќе. Особено тазе професорите млади генерации. :facepalm2
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542

  да е постар би ти рекла да пробаш вака не вреди да ризикуваш хахахха (facepalm)
  Абе девојче земи книга и не гледај многу филмови мое мислење.
   
  На Lovely*-* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Keepitreal

  Keepitreal Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 мај 2013
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  38
  Како 1 во незнам колку е вистина ама малце не ми штима дека професорот е 23-24... Рачунај ќе видиш..
  Како 2 не зборувам за детенце „ детенце “. туку за нејзин врсник. Како 3 искуство е во прашање, што знае едно девојче од 18 години затраскано во професор за разлика од МАЖ.. Земи во предвид дека е професор и дека во секој момент има девојчина од 18 години околу него на располагање.. Пошто еве и со самиот пост кажува дека се затраскала во него.. Голема е веројатноста дека уште 10 девојчина чекаат на него.. Тука се јавува и оној фазон ( „Знаеш премногу ми е сладок а и + тоа е професор нели е возбудливо ?“ ).
  Немам намера alleksova да те навредам или да ти солам памет верувај.. Како што побара совет така и ти давам ...
  А melpomena живееме во една дупка полна со предрасуди, трачарења, со некој стари сваќања и така натаму.. Од проста причина дека ќе биде бележана во неубав смисол ја советувам да си бара некој достоен. Јас не размислувам на тој начин но за жал мнозинството размислува.. Позз ;)
   
  На Mistery :) и Prashina им се допаѓа ова.
 7. marinium

  marinium Полноправен Член

  Зачленет на:
  9 септември 2013
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  7
 8. alleksova

  alleksova Нов член

  Зачленет на:
  8 октомври 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  9
  ако кажам дека не сум,верувај ке те излажам хахаах :D
   
 9. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,869
  Допаѓања:
  932
  Свиѓај, но не пипкај и имај само петки од професорот. Да бидеш најдобра! :)
  Не ги читај овие тука философине ;)
   
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Арно што намина ти.:)
   
  На slb_bobo и Хептаграм XI им се допаѓа ова.

Сподели: