Врска со професор - за или против?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Добро не мора сега и сите скриени фантазии што ги има за него да ви ги каже. Де!

Кај Солстице нема до пола.
Или се или ништо :D
А кога поточно размислуваш за тебе и професорот и какви се твоите размисли околу тоа? Врска,таламушкање,секс без обврски,брак,што поточно?

Цел нацрт план да ни го презентира или? :zelen
Еве,си кажа девојчево.
Ne sum nekoja zanesena i ludo vljubena vo nego :D sepak mi se dopagja i pocnav cesto da razmisluvam za nego..i da do nekade vo pravo si .. vi blagodaram :)))
Немам намера да ти судам али, мила оди најдиси детенце кое ќе те сака, поштова, цени и сите работи..
Секако после ние сме криви ( НИЕ сме педери, гнаси, лажговци и преваранти (се извинувам на вулгарност ))..
Сепак професорот е професор и може да сврти уште 1000 како тебе ! ТИНЕЈЏЕРКИ !

Али твој живот, твоја ствар !


Зошто да најде детенце?
Па и професорот е детенце од 23,не и се допаѓа некој од 45.
И демек ако си најде некој од 18(ако на тие мислеше со она детенце)која е веројатноста дека тој ке ја цени поштува...а која е веројатноста дека од професорчето нема да го добие еден ден истото?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Keepitreal and Хоуп*

alleksova

Нов член
8 октомври 2013
19
9
3
Незнам навистина зошто толку критики...како којзнае што да сум направила..и само побарав ваше мислење.. прочитав и дека сум успеала да привлечам големо вннимание.. демек респект за мене.......не сум некоја таква и не сакам да привлекувам ничие внимание ако е ова глупост за вас не критикувајте повеке .. СЕПАК ФАЛА ВИ
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mistery :)

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Ало,Надежда и тетка мелпомена,јас тука не сум предмет на анализа,тука девојчето побара совет,отвори тема и се обидувам да дознаам што е и како е за да можам да дадам мое мислење. А дали ќе ми каже или не за нејзините мрсни тајни на катедрата после седми час е нејзина работа.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ало,Надежда и тетка мелпомена,јас тука не сум предмет на анализа,тука девојчето побара совет,отвори тема и се обидувам да дознаам што е и како е за да можам да дадам мое мислење. А дали ќе ми каже или не за нејзините мрсни тајни на катедрата после седми час е нејзина работа.

Телеффонскиот број,не постои.
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
А ти тука гледаш некој предмет за анализа чичко анализатору?
Што ќе анализираш, период кој сите го поминале, има девојката харизматичен млад професор и размислува за него. Ништо несекојдневно, чудно и вредно за анализирање.
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
А ти тука гледаш некој предмет за анализа чичко анализатору?
Што ќе анализираш, период кој сите го поминале, има девојката харизматичен млад професор и размислува за него. Ништо несекојдневно, чудно и вредно за анализирање.
Да де да,и кога некоја таква млада затрескана цура ќе остане трудна од некој таков папак мераклија желен да го накваси у млада врела и желна за мастурбирање преку жица,не е воопшто вредно за анализирање. И кога деца страдаат ради избрзани грешки и заради тотална неодговорност на родители што фантазирале еден за друг,е чисто период кој сите го поминуваме. Се нервирам и ја што не ја натртив македонски професорката у средно,незнаеш колку фантазирав за неа,тетка сезнајка.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars

alleksova

Нов член
8 октомври 2013
19
9
3
ти бре нормален си прочитај што си напишал...како премногу далеку да отиде...и прво прочитај го прашањето што го поставив..само прашав ва ваше мислење.. и пишав не сум некоја затрескана и лудо вљубена во него..само во муабет да си... критики и навреди само такаа.. кој ке ве разбере
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Да де да,и кога некоја таква млада затрескана цура ќе остане трудна од некој таков папак мераклија желен да го накваси у млада врела и желна за мастурбирање преку жица,не е воопшто вредно за анализирање. И кога деца страдаат ради избрзани грешки и заради тотална неодговорност на родители што фантазирале еден за друг,е чисто период кој сите го поминуваме. Се нервирам и ја што не ја натртив македонски професорката у средно,незнаеш колку фантазирав за неа,тетка сезнајка.
Чичко песимист, зошто толку црни мисли?
Олабави се малце. Зашто дечково жеден да го накваси во млада, зар он стар е на 24 години? Е баш ти фала ова и мене ме навреди.
А од каде извади заклучок за мастурбирањето преку жица, ќе мора да проанализираме :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
ти бре нормален си прочитај што си напишал...како премногу далеку да отиде...и прво прочитај го прашањето што го поставив..само прашав ва ваше мислење.. и пишав не сум некоја затрескана и лудо вљубена во него..само во муабет да си... критики и навреди само такаа.. кој ке ве разбере
Ајде вака,пошто незнам колку си свесна и колку ти е јасно,пред да ме наречеш ненормален,дека сите овие ствари што ги набројав реално се случуваат.
Втора работа,јас не реков дека ти ИМАШ НАМЕРА да правиш нешто од тоа што јас набројав,и немав намера воопшто да навредам,најучтиво си прашав се што ми требаше да знам,а ти не ми одговори. Епа онда,незнам какво мислење да формулирам,је*еш га.
 

Mistery :)

Истакнат Член
23 февруари 2013
145
188
143
ИЗВИНЕТЕ ВАКА СИТЕ ама мислам дека направивте ''од мравка слон'' што се вели. Девојчето праша само за мислење а ние навлеговме во длабока фаза на истражување, и мислам дека секој си кажа што мисли па сега на неа останува крајната одлука, никој не може да влијае на тоа.