Врска со оженет/омажена

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Искрено, да ми се пружи шанса. Да, зашто да не... Би била во врска, со оженет чоек, би го прашувала која е подобра, јас или жена му, би сторила се само да го разведам, за на крај се покае. И ќе го кажам и на жена му на крај, за да си остане потоа сам као кукавица, би го завела подло. :) Ја би на сите така. Злобно онака. :gjavol
 
  • Like
Реакции: malecka

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Искрено, да ми се пружи шанса. Да, зашто да не... Би била во врска, со оженет чоек, би го прашувала која е подобра, јас или жена му, би сторила се само да го разведам, за на крај се покае. И ќе го кажам и на жена му на крај, за да си остане потоа сам као кукавица, би го завела подло. :) Ја би на сите така. Злобно онака. :gjavol
Да де, ова шпанска серија е, па заводницата се познава со сите доктори за да лажира болести и бремености, па паѓа по скали и ѝ треба константна нега, па момаков паѓа на газ и искри му летаат како не ја запознал змијата порано, или па жената на јакиот маж ѝ пружа помош, за после и двете заедно да го шутнат и тоа се завршува со пиење маргарити во Акапулко, дури он заспива надвор на клупа.
Бракови завршуваат ради неверства, ама во најголем број случаи, типот НЕ се жени со таа која ја плескал за разонода.
И впрочем, што ти згрешила (најверојатно) непозната жена за да ѝ го уништиш животот за празната душичка да си ја нахраниш?
Свашта.
 
  • Like
Реакции: MoonFairy

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Да де, ова шпанска серија е, па заводницата се познава со сите доктори за да лажира болести и бремености, па паѓа по скали и ѝ треба константна нега, па момаков паѓа на газ и искри му летаат како не ја запознал змијата порано, или па жената на јакиот маж ѝ пружа помош, за после и двете заедно да го шутнат и тоа се завршува со пиење маргарити во Акапулко, дури он заспива надвор на клупа.
Бракови завршуваат ради неверства, ама во најголем број случаи, типот НЕ се жени со таа која ја плескал за разонода.
И впрочем, што ти згрешила (најверојатно) непозната жена за да ѝ го уништиш животот за празната душичка да си ја нахраниш?
Свашта.
Забележувам дека имаш изгледано многу сапуници, Шпански, што нивните дејства се одвиваа во Акапулко, како Руби, Росалинда и ред другим сега што не ми текнуваат на нив. :D Јас ги фурам моментално Америчките серии, инаку не ми згрешила ништо, ама ете, мојата душичка така се храни, егото така ми се крева.(think) Признај дека муабетов ти е само за да ти љубоморам и да мислам дека ги имаш сите шпански серии изгледано?! :frantic
 

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
27
Argentina, Buenos Aires
Имам ја едно пријателче при крај се со бракот ако сакаш да ти дадам број да ви се крене егото .Мојата душа па се храни кога помагам на луѓе .
 
  • Like
Реакции: escape

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Имам ја едно пријателче при крај се со бракот ако сакаш да ти дадам број да ви се крене егото .Мојата душа па се храни кога помагам на луѓе .
ако не зборуваш за тебе, тогаш ќе ми биде драго. :)
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
64
35
1,028
Искрено, да ми се пружи шанса. Да, зашто да не... Би била во врска, со оженет чоек, би го прашувала која е подобра, јас или жена му, би сторила се само да го разведам, за на крај се покае. И ќе го кажам и на жена му на крај, за да си остане потоа сам као кукавица, би го завела подло. :) Ја би на сите така. Злобно онака. :gjavol

Уффф колку сакам да сум ко тебе , кучка без срам :gjavol . Јас цело време гледам на другите да им погодам ,одма штом приметам дека некој го мерка дечкото со кој сум излезена, си се тргам на страна . Сигурно ме читаш на форумов последнове недели што се жалам во врска со младичот мој колега од работа.

Епа денеска му местев една млада колешка, им договорив средба за викендов , мислам дека и двајцата се слатки млади фацки :sram

Јас сум уште во потрага по старец:giggle


п.с. Само да одговорам на темата да не сум офф топик : НЕ ! дефинитивно не би можела да бидам во никаква врска со оженет.
 
  • Like
Реакции: Ѕид на плачот

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
27
Argentina, Buenos Aires
  • Like
Реакции: Ѕид на плачот

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Уффф колку сакам да сум ко тебе , кучка без срам :gjavol . Јас цело време гледам на другите да им погодам ,одма штом приметам дека некој го мерка дечкото со кој сум излезена, си се тргам на страна . Сигурно ме читаш на форумов последнове недели што се жалам во врска со младичот мој колега од работа.

Епа денеска му местев една млада колешка, им договорив средба за викендов , мислам дека и двајцата се слатки млади фацки :sram

Јас сум уште во потрага по старец:giggle


п.с. Само да одговорам на темата да не сум офф топик : НЕ ! дефинитивно не би можела да бидам во никаква врска со оженет.
Многумина сакаат да бидат ко мене. Дека просто зрачам од уникатност, меѓутоа не можат, сите сме си различни. :patos
Неколку пати да, те имам прочитано дека се жалиш дека све младичи ти се лепат. :rolleyes::nah Хаха, тоа е живот, како и да е...
„Виното колку е постаро, толку е и поубаво“.(inlove):cool:
 
  • Like
Реакции: malecka