Вистина или лага

I love you

Полноправен Член
12 јануари 2015
29
17
8
21
Офф леле Давор да да вистина со мене е во клас не можам да го заборавам.
ЛПМ утре оди на патронат?
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
па планирам за скоро време, одамна немам отидено на театар
претпоставувам, вистина
лпм нема објавено ништо на својот профил веќе подолго време?
 
  • Like
Реакции: Stojne