1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вистина или лага

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од I love you, 12 јануари 2015.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  хаха, полувистина, аман и јас па кога не сум изнервиран :zelen
  лпм сеуште мисли на старата љубов?
   
  На I love you и Stojne им се допаѓа ова.
 2. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Офф леле Давор да да вистина со мене е во клас не можам да го заборавам.
  ЛПМ утре оди на патронат?
   
 3. Licno taa

  Licno taa Староседелец

  Зачленет на:
  28 јануари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  50
  :patos:patos:patos:patos:patos аха во старачки дом :patos:patos:patos:patos невистина

  ЛПМ ќе оди во театар
   
  На I love you му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  па планирам за скоро време, одамна немам отидено на театар
  претпоставувам, вистина
  лпм нема објавено ништо на својот профил веќе подолго време?
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Лага.Личноста под мене има роденден за една недела?
   
  На I love you му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Licno taa

  Licno taa Староседелец

  Зачленет на:
  28 јануари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  50
  лага за триесетина дена

  ЛПД ќе си купи книга
   
 7. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Лага имам :D:D
  ЛПМ некогаш пеела соло на патронат???:D:D:-P
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Licno taa

  Licno taa Староседелец

  Зачленет на:
  28 јануари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  50
  полувистина, имам свирено
  ЛПМ незнае да игра џамлии
   
 9. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Вистина.
  ЛПМ сака да јаде портокал во моментов???:D:D
   
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Лага,
  Лпм носи пижами во моментот кога го чита ова?
   

Сподели: