1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Видови дроги

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Caci, 24 мај 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ај што е љеп, да ти е жал да го пушиш.(smoke)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не знам, јас не се дрогирам:D
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ќе те научиме јас parvati и Dr.Gonzo кои се добрите страни на дрогата.;)
  [​IMG]
   
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  (smoke)
   
  На Lady* и The_Mayor им се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Да сакав можев да пробам било каква дрога, верувај баш било каква. Со овој карактер тешко дека ќе ме убедиш да запалам фиљан. Јас цигара не сум запалил, не па џоинК ќе пушам.:sreken
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Едноставно сум шокиран, не знам шо да одговорам, сакам ама не знам.
   
 7. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Нека почива во мир... а од која дрога почина, и после колку време??
   
 9. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  [​IMG]
  Нов вид на дрога
   
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  и мене братучед ми исто така
  али он и у затвор кога беше се форсираше со дрога...јбг :(
  зал ми е иако во животот само еднаш го иам видено:(
   

Сподели: