Видови дроги

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Ќе те научиме јас parvati и Dr.Gonzo кои се добрите страни на дрогата.;)
Да сакав можев да пробам било каква дрога, верувај баш било каква. Со овој карактер тешко дека ќе ме убедиш да запалам фиљан. Јас цигара не сум запалил, не па џоинК ќе пушам.:sreken
 
  • Like
Реакции: Caci

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Да сакав можев да пробам било каква дрога, верувај баш било каква. Со овој карактер тешко дека ќе ме убедиш да запалам фиљан. Јас цигара не сум запалил, не па џоинК ќе пушам.:sreken
Едноставно сум шокиран, не знам шо да одговорам, сакам ама не знам.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Мене ми умре братучед од предозираност на дрога :( ;(
и мене братучед ми исто така
али он и у затвор кога беше се форсираше со дрога...јбг :(
зал ми е иако во животот само еднаш го иам видено:(