1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Видови дроги

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Caci, 24 мај 2012.

 1. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  и едно не ми е јасно
  зошто некои луѓе мислат дека марихуаната не е дрога...
  горе пушува дека е да се слагам со тоа
  сепак после секое користење на било која дрога има последици
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Не сум сигурна од кој вид на дрога почина но знам дека употребувал различни видови и после 2 години почина :(
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: