Видови дроги

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
и едно не ми е јасно
зошто некои луѓе мислат дека марихуаната не е дрога...
горе пушува дека е да се слагам со тоа
сепак после секое користење на било која дрога има последици
 
  • Like
Реакции: Caci

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,078
1,153
Wind Of Change
Нека почива во мир... а од која дрога почина, и после колку време??
Не сум сигурна од кој вид на дрога почина но знам дека употребувал различни видови и после 2 години почина :(
 
  • Like
Реакции: Caci