1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вечер ќе одам...

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од ipopovski, 31 март 2012.

 1. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423

  Со Дибиров :igra
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,833
  Допаѓања:
  918
  Далеку од градот... :cool:
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,014
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Исто така :) Трета смена :)
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,014
  Вечер ќе одам у ПМ.
   
  На HAZARDER и МалиСашко им се допаѓа ова.
 6. МалиСашко

  МалиСашко Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2014
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  347
  вечер ќе одам по болници... :(
   
 7. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  на 2 свирки [​IMG]
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  вечер на Том Нови (дека добив гратис па да искористам да истурам све живо диво од мене) :zelen
   
 9. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Јас па како го пропуштив моментот дека доаѓа?? А каде настапи, сигурно била топ журка, макар што сите по кафани се акнаа синоќа :biggrin
   
 10. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  настапи во Expo Centar-ex Coloseum, немаше многу народ, си беше кулирачки и разиграна атмосферата.. :)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: