1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Верувате ли во сонови?

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од X_Men_, 19 февруари 2012.

 1. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Кажете свое мислење ..
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  i da verujuju i da ne veruju ja sfak nokj si s'nuju
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
 4. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  да верувам :)
   
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  и јас верувам :zbunet
   
  На КрисТина К., marjan и parvati им се допаѓа ова.
 6. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  и јас искрено незнам ...
   
 7. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  Сум слушала муабети дека доколку сонуваш некои одредени работи значат смрт,болест,бла бла.......Сонував неколку пати како ми вадат заб и имам голема болка или пак сите заби ми се испопаѓани, а тоа значи смрт на некој близок.Немаше поминато долго време почина многу близок член од фамилијата:( и што е најлошо само лошите соништа ми се исполнуваат, оние добрите што значат добивка пари срека никаде ги нема....
   
  На X_Men_ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Да верувам, но во моите никако, бидејќи се ептен глупави :rofl како што спомнав и во некоја др тема, на мајка ми соновите сите до сега се исполнети и таа пред време знае дали ќе е лошо или пак добро...
   
 9. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Не баш ,зависи што сонувам ,ако имам некој чуден сон да верувам , , ако е нешто безврска ич не се замарам :trca
   
 10. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Да верувам, сепак нешто има во нив. Колку пати ми се погодило тоа што го сонувам да ми го протолкуваат и да испадне точно! :confused:
   

Сподели: