Велосипедизам

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Имам точак порано многу го возев, баш денеска му викав на татко ми да ми го донесе од село да се возам по кеј убаво време доаѓа...
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Паметно..

Иначе дали сте возеле некогаш ваков велосипед (Пони)? :D
Создадено е за правење "пајкански".. :p

не да е создадено за цајканскии.. на времето ко возев со понииииоо сите бегаа од пат xD

а сеа со брзинскио си терам :Р
иначе обожавам да возаммм се шо е на 2 колца :D

ваков е мојот, само наместо црвеното има жолто... SOBIM <3 :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

Dragon Custom Skopje

Нов член
31 мај 2012
5
3
3
45
Потребен ми е гидан нешто слично ко на крузеров на сликава, ако има некој нека пишеvelosiped-1106.jpg
 

georgi

Нов член
30 септември 2012
16
3
3
Прво мислење тука :igra хах

Инаку гледам темава тука на црно бело велосипедизам е со малце мислења па еве да додам и јас некое мислење и да прашам дали некој од тука знае како можам да се зачленам во некој велосипедски клуб и дали има некој тука кој сака да направиме некоја тура во Скопје на пр. Марков манстир, Матка, Патишка река, Скопска црна гора - Манастир св. Архангел и тн. :) ако има некој нека пише