1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Велосипедизам

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 21 февруари 2012.

 1. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Имам точак порано многу го возев, баш денеска му викав на татко ми да ми го донесе од село да се возам по кеј убаво време доаѓа...
   
 2. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Па имам канцеларија во многу градови, можеш да се јавеш на фикснио, секретарката ќе запише дата, ќе ти го дадам во private chat ;) :D
   
 3. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  не да е создадено за цајканскии.. на времето ко возев со понииииоо сите бегаа од пат xD

  а сеа со брзинскио си терам :Р
  иначе обожавам да возаммм се шо е на 2 колца :D
  [​IMG]
  ваков е мојот, само наместо црвеното има жолто... SOBIM <3 :D
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Да да возмам премногу велосипед обожавам :*
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  И јас возев, до пред 3 дена.
   
 6. Dragon Custom Skopje

  Dragon Custom Skopje Нов член

  Зачленет на:
  31 мај 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  3
  Baram sedishte za velosiped od starite, shiroko so tri federi eden napred i dva odpozadi pishete poraka
   
 7. Dragon Custom Skopje

  Dragon Custom Skopje Нов член

  Зачленет на:
  31 мај 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  3
  Потребен ми е гидан нешто слично ко на крузеров на сликава, ако има некој нека пише velosiped-1106.jpg
   
 8. Dragon Custom Skopje

  Dragon Custom Skopje Нов член

  Зачленет на:
  31 мај 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  3
  На една млада девојка денеска и го разубавевме денот со нејзиниот кастм велосипед
  100_3671-1.jpg 100_3681-1.jpg 100_3696+1.jpg pred i potoa1.jpg пред и потоа
   
  На ^^^ivana^^^, georgi и Мортидо им се допаѓа ова.
 9. georgi

  georgi Нов член

  Зачленет на:
  30 септември 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  3
  Прво мислење тука :igra хах

  Инаку гледам темава тука на црно бело велосипедизам е со малце мислења па еве да додам и јас некое мислење и да прашам дали некој од тука знае како можам да се зачленам во некој велосипедски клуб и дали има некој тука кој сака да направиме некоја тура во Скопје на пр. Марков манстир, Матка, Патишка река, Скопска црна гора - Манастир св. Архангел и тн. :) ако има некој нека пише
   
 10. ^^^ivana^^^

  ^^^ivana^^^ Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  30
  Обожавам да возам велосипед!:)
   

Сподели: