Ваша пијачка

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Моја пијачка на „стариве“ години веќе е кисела вода, евентуално газиран сок, ако се осеќам авантуристички уз кафето.
Си поштувам амарето и рум, додуша, посебно мислам амаретото секогаш ќе ми е омилено, но тоа е тоа.
Порано не бирав. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar and Mnogo Bitno