1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашата моментална љубовна состојба е?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Mila Kunis, 17 февруари 2012.

 1. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  хахахаххахаах..договорено ;)
   
 2. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Одсекогаш ме бунело ова ит`с компликејдет. :unsure
  Не му даваш да те фати за цице (пардон мај френч), се мислиш помеѓу двајца расни мажјаци кој е достоен за приматот АЛФА???...Ама добро, јас стара коска сум за денешниве жаргони:biggrin

  ...Ова е само хумор, ноу хард филингс.
   
  На franceska и Scars им се допаѓа ова.
 3. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  хахаха нема лутење :biggrin Сакав да кажам , почнав да се гледам со еден дечко, 3 недели скоро се понашаме ко да сме у врска само што не се правеле муабет на таа тема, како да кажам...уште не е официјализирано :biggrin да речеме мување дека е де...
   
 5. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  сингл:jazice
   
 6. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
 7. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
 8. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Јас сум безврска.
  Така се осеќам кога го слушам алармот во рани зори :rofl

  Иначе...еден згоден примерок на мажјак има чест да се фали по комшии дека сум му девојка за озбилно. :sram
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Зумбула

  Зумбула Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  54
  Како на млада правосмукалка што го бара ѓубрето на својот живот.:wub
   
  На Luckky, Nighty и Aaliyah им се допаѓа ова.
 10. невестето

  невестето Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  59
  верена :pusi
   
  На The_melnicanecot и UnFleur им се допаѓа ова.

Сподели: