1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашата моментална љубовна состојба е?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Mila Kunis, 17 февруари 2012.

 1. Fifi

  Fifi Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  40
  И јас се приклучувам во овој клуб :p
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aminja Ku

  Aminja Ku Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Во врска ,така е поубаво .. си имаш занимација :p(inlove)
   
 3. Sandrich

  Sandrich Нов член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  10
  синглче :jazice
   
 4. Meca

  Meca Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  4
  Во веза, долгооооо време веќе ....
   
 5. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  Во врска:) веќе две години и три месеци
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  isto i ja (pola mesec pomalce)
   
 7. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  хаха..и убаво ми е :) ..се надевам и тебе и да си идете уште долго :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  fala i ti isto, pa ako ste za grupnjak ajde lol hahahahahhaha sHalu se : ) mala sHala ivance
   
 9. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  хахахаха како што глеам по дијалектов не си од ск..така да ќе биде проблем за групњак :p
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  devojka mi e od skopje, ja sam na tries kilometra od vas : ) hahahaha :D u ftornik u devet na rekord : ) hahahahaha
   

Сподели: