Бричење на нозете

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Отвори ја прикачената датотека 24132 Ете ја мојата моментална состојба со мојата исекотина и им благодарам на оние форумаџии што споделија совет и воглавно ми помогнаа.
Извини жити бога како успеа жилетот да го закачиш пола сантим под кожа. Ова може да е само баш онакво влечење на страна, не е ни на косо туку директ лево или десно...
 
  • Like
Реакции: Altaïr

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
24
Извини жити бога како успеа жилетот да го закачиш пола сантим под кожа. Ова може да е само баш онакво влечење на страна, не е ни на косо туку директ лево или десно...
Значи да не забегуваме ван тема , моево беше дајте чаре пошо ме фати страв да не фатам да се инфицирам после ни бог не ме спасува, тоа што и како се исеков беше мало невнимание и беше само на ова место, на друго место се супер океј, затоа и им се заблагодарувам уште еднаш на момците кои ми пишаа за совет, а муабетиве од типот забивање пола сантиметар, што уствари не толку ве молам да ги тргнеме на страна.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Да речеме дека буквата T е бричот. Ако бричот е поставен како што е Т и повлечеш ←T→ тогаш се сечеш сигурно. Правилно е: ↓Т↓
Да речеме дека во кутијата имаш пакувана пица,а одозгора пише.Отвори пица,со лева рака почни:D.
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: diva orhideja

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Да речеме дека имаш мозок, седни и размисли што пиша.
нема што да се рече повеќе за тебе,со тебе е завршена песна,ни ,,М,,од мозок немаш,значи шегата можат само по паметни од тебе да ја разберат,ти неможеш бе алтаир.
 

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
24
нема што да се рече повеќе за тебе,со тебе е завршена песна,ни ,,М,,од мозок немаш,значи шегата можат само по паметни од тебе да ја разберат,ти неможеш бе алтаир.
Луѓееее, немојте да се расправате :D
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Најубаво бричење зимно време ти е кога ќе ги соблечеш ѕиврите после напорен ден, депилација на нивоу. :patos