1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Бричење на нозете

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Sofija..., 7 јуни 2015.

 1. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  883
  Извини жити бога како успеа жилетот да го закачиш пола сантим под кожа. Ова може да е само баш онакво влечење на страна, не е ни на косо туку директ лево или десно...
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Значи да не забегуваме ван тема , моево беше дајте чаре пошо ме фати страв да не фатам да се инфицирам после ни бог не ме спасува, тоа што и како се исеков беше мало невнимание и беше само на ова место, на друго место се супер океј, затоа и им се заблагодарувам уште еднаш на момците кои ми пишаа за совет, а муабетиве од типот забивање пола сантиметар, што уствари не толку ве молам да ги тргнеме на страна.
   
 3. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Да речеме дека во кутијата имаш пакувана пица,а одозгора пише.Отвори пица,со лева рака почни:D.
   
  #33 corki, 14 јуни 2015
  Последна промена: 14 јуни 2015
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  [​IMG]
   
  На Sofija..., Electra и Lady* им се допаѓа ова.
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Да речеме дека имаш мозок, седни и размисли што пиша.
   
 6. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  нема што да се рече повеќе за тебе,со тебе е завршена песна,ни ,,М,,од мозок немаш,значи шегата можат само по паметни од тебе да ја разберат,ти неможеш бе алтаир.
   
 7. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Луѓееее, немојте да се расправате :D
   
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Најубаво бричење зимно време ти е кога ќе ги соблечеш ѕиврите после напорен ден, депилација на нивоу. :patos
   
 9. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Абе не ми спомнуј бричење :D
   
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Само со депилаторче или ленти, брич нема шанси :D
   

Сподели: