Бременост (симптоми, искуства, совети...) | Црнобело Форум

Бременост (симптоми, искуства, совети...)

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,351
3,041
1,133
Се породиииивв:frantic:frantic:frantic
Малечко женско бебенце од 3000 грама. Не ми се верува, зар вака е да се биде мама?(inlove):showoff
Прекраснооооо:igra
Ајде на мекици(party)
So sreka, ziva I zdrava da e,golem ksmet da IMA, godost da e vasha.
Gushkaj bebe od mene!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
215
136
1,053
Се породиииивв:frantic:frantic:frantic
Малечко женско бебенце од 3000 грама. Не ми се верува, зар вака е да се биде мама?(inlove):showoff
Прекраснооооо:igra
Ајде на мекици(party)
Честитки , жива и здрава да е и гордост на мајка и татко да биде :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,235
2,326
1,153
Skopje
www.facebook.com
Се породиииивв:frantic:frantic:frantic
Малечко женско бебенце од 3000 грама. Не ми се верува, зар вака е да се биде мама?(inlove):showoff
Прекраснооооо:igra
Ајде на мекици(party)
(Со мало закаснување) Честитки да Ви е жива и здрава и многу да ве радува :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life