1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Бременост (симптоми, искуства, совети...)

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Ane1392, 29 ноември 2016.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Jas uste trudna sum:D
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Е ајде тогаш со лесно па викај на мекици овде да прославиме.
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Obavezno:)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Се породиииивв:frantic:frantic:frantic
  Малечко женско бебенце од 3000 грама. Не ми се верува, зар вака е да се биде мама?(inlove):showoff
  Прекраснооооо:igra
  Ајде на мекици(party)
   
  На escape, JaMi, WolfGirl и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,006
  So sreka, ziva I zdrava da e,golem ksmet da IMA, godost da e vasha.
  Gushkaj bebe od mene!
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Фала(hug)
   
 7. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  120
  Честитки , жива и здрава да е и гордост на мајка и татко да биде :)
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  (Со мало закаснување) Честитки да Ви е жива и здрава и многу да ве радува :sreken
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Фалаа(hug)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: