1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Џастин Бибер

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Selma, 10 март 2012.

 1. Bleach

  Bleach Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 декември 2012
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  257
  Не знам кој ми е по одбивен, дали тој или неговите фанови.
  [​IMG]
  Посебно со фамава шо се крена за тоа дека тргнал џоинт. Вау! Чудесии. (не отварајте спојлер ако имате слаби нерви, или ви се гади од крв. :rofl )
  [​IMG]
  Искрено, се надевам дека ќе стане зависник од хероин, па убијте се тогаш. Идиоти!
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  [​IMG]
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  За оваа џастина и ова почнаа да го прават?? е ваква сум :eek: јас ставрно не знам како може а постојат толку многу пореметни лица-да пореметени се штом го прават ова за едно лигле,ќе се убијат сите по брза постапка ако продолжат да се сечат..
   
  На Bleach му/ѝ се допаѓа ова.
 4. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Ме нервира! Се однесува како некое девојче...:^)
   
 5. VanHelsing

  VanHelsing Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 октомври 2013
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  58
  Можеби затоа што е мало девојче :rofl
   
  На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Можеби...:rofl
   
  На VanHelsing му/ѝ се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Идол ми е а вие му љубоморите
   
  На TraSsss му/ѝ се допаѓа ова.
 8. TraSsss

  TraSsss Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Najdobar e

  Omg nemozam da veruvam kolku ste ljubomorni. Ste se sobrale hejteri tuka i mavate gluposti ni na *** ne mu se fakjate inaku. Znaete deka NlNIKOGAS nema da uspeete vo toa sto uspea toj, i ne vi preostanuva kako da go trosite vremeto nisto osven da hejtate nekoj sto e podobar od vas. Falese nekoj da vi ja lupne vistinata mocani smrdli
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: