Џастин Бибер

Bleach

Истакнат Член
23 декември 2012
146
257
173
Heart-Shaped Coffin
rock-n-roll-is-freedom.tumblr.com
Не знам кој ми е по одбивен, дали тој или неговите фанови.

Посебно со фамава шо се крена за тоа дека тргнал џоинт. Вау! Чудесии. (не отварајте спојлер ако имате слаби нерви, или ви се гади од крв. :rofl )
Искрено, се надевам дека ќе стане зависник од хероин, па убијте се тогаш. Идиоти!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 84 sk_Y ^_-

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change

За оваа џастина и ова почнаа да го прават?? е ваква сум :eek: јас ставрно не знам како може а постојат толку многу пореметни лица-да пореметени се штом го прават ова за едно лигле,ќе се убијат сите по брза постапка ако продолжат да се сечат..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bleach

TraSsss

Нов член
19 февруари 2017
2
1
1
18
Ваква тема не би сакала да видам во музика и мислам дека овде е најпогодно место.

Темава е за сеир, па бујрум. :)
Najdobar e

Omg nemozam da veruvam kolku ste ljubomorni. Ste se sobrale hejteri tuka i mavate gluposti ni na *** ne mu se fakjate inaku. Znaete deka NlNIKOGAS nema da uspeete vo toa sto uspea toj, i ne vi preostanuva kako da go trosite vremeto nisto osven da hejtate nekoj sto e podobar od vas. Falese nekoj da vi ja lupne vistinata mocani smrdli
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule