Џастин Бибер

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183

Повеќе дислајкови.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Sugar

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Боки 13: - „Јас сум педеееееер!“
Џастин: - „крадам срцее!“

Абе срциња, како ми се погодени :angel

Убав пар би биле...Само уште неможам да одлучам кој ке биде женското... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Selma

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Ептен тешко прашање.. Хмм.. ќе оставиме на нив да си одлучат, сепак :D
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Немам ништо против него, ама децава се како излудени по него, му честитаат роденден, срце мрце а он не ни знае дека они постојат. Не можам да ги сфатам... :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Изјавување на љубов на зачинов, ах шо нема :rofl:rofl