Џастин Бибер

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Ваква тема не би сакала да видам во музика и мислам дека овде е најпогодно место.

Темава е за сеир, па бујрум. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheQueen and Luckky

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Во најтежок период, ПМС, дечковци... незнам зошто го обвинувате. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Баш е супер дечкото !!!!