Љубов кон јавна личност

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Супер ке ти позавидат сите овде а и не се испушта ваков дечко со IQ -45:zelen
Ааа немој така алба,сеа си го браниш Мајорот оти ти е љубов (nod).Аудитор е многу добар дечко,фин и има високо ниво на интелигенција :D
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
луѓееееееееееее!! алоооооооооо ?! на што личите одете гледајте се од некоја страна !! Ве молам .. Една од помладите сум тука, ама ова вреѓање до никадене води ..... сеа сфаќам зошто зошто и зошто си заминав претходно од форумов и пак ќе си одам ...... !!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ночной охотник

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Лејдис енд џентлменс, ви ја претставувам љубовта на мојот живот...Та-дааааам
Rebecca-Black-Friday1.gif

Шала на страна..ова сериозно ми е несфатливо. Мислам, љубов кон јавна личност? Ма дај..
И јас обожувам некои светски естрадни уметници, ама не сум фанатик по некој од нив. Искрено..и контактирам со двајца од нашите познати личности па не сум се затрескала до толку да следам што прават, кога и со кого зборуваат на телефон, кога мочкаат, кога спијат и сл.
Не знам ни како би ја нарекла оваа ситуација во која ти Весна1992 се наоѓаш..
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Лејдис енд џентлменс, ви ја претставувам љубовта на мојот живот...Та-дааааам
Rebecca-Black-Friday1.gif

Шала на страна..ова сериозно ми е несфатливо. Мислам, љубов кон јавна личност? Ма дај..
И јас обожувам некои светски естрадни уметници, ама не сум фанатик по некој од нив. Искрено..и контактирам со двајца од нашите познати личности па не сум се затрескала до толку да следам што прават, кога и со кого зборуваат на телефон, кога мочкаат, кога спијат и сл.
Не знам ни како би ја нарекла оваа ситуација во која ти Весна1992 се наоѓаш..

 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
А за каква љубов правиш муабет тука,љубов кон делото на одредена позната личност или?
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Ако си љубоморна на мојот IQ немај гајле ќе ти дадам 55 и пак нема да можеш до 0 да стасаш ;)
Ах, не љубоморам на тие што интелингенцијата им се гледа од Белград до Токио:zelen

Ааа немој така алба,сеа си го браниш Мајорот оти ти е љубов (nod).Аудитор е многу добар дечко,фин и има високо ниво на интелигенција :D
Срце никого не бранам зш немам потреба а само ги нагласив неговите капацитет и пази овој не е дораснат усше ни за кола да полага :zelen
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ти ја сакаш чувствуваш љубов кон неа, а таа тебе не те ни познава. ТИ ја следиш, таа тебе не, ти знаеш се што прави таа, а таа за тебе не.

Кратка дефиниција за манија(чка). :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

mac5a....:P

Нов член
6 февруари 2013
1
3
3
London, United Kingdom
Имам јас љубов за сите ... (hug)
- Да , но сепак до одредена граница . :D
Ако ми се допаѓа тоа што го прави (некој : актер, писател , музичар), тогаш си ги сакам неговите содржини и го ценам како човек , но не се замарам многу,многу со приватноста , нормално е да знам на пример години но не и нешто многу повеќе ...

ПС: Имам другарка шо е луда по 1D (One Direction ) , и знае скоро се' за нив ... :eek
Знае : број на обувки , датуми на раѓање , секоја нивна врска од љубовен карактер , им ја знае по сецла фамилија , им ги зне омилените бои , еден од нив носи очила , а оваа знае со кој диоптер :eek: ...
И така , едноставно луда е по нив , а јас лично не лудувам по никого ... :sreken :mstickle
е па то е 6о ке прај6.... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: -Jasmine-