Љубов кон јавна личност

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Твојот обид за „паметно“ да ми реплицираш и да исфилозофираш со факти за неговата кариера со цел да испаднеш паметен и сите други да видат колку знаеш за музика и да ти лепат лајкови е неуспешен. Тоа те прави да изгледаш патетично и очајно. Тоа е мое мислење, а јас ниакде не го спомнав неговиот талент за музика или неговиот став, јас спомнав фосил ( ако барем малку се разбираш од биологија ) тоа беше метафора за старо. Па сега ти билдај его ако сакаш ама разбери дека неможеш со мене да глумиш паметен и праведен кога си проѕирен. Те молам поштеди ме од твоите наредни филозофии.
па и ти си лајкувал бе, неуспешен еден(facepalm)
Помирисе со фактот дека немаш вкус при избор на шармантни и отмени луѓе... ко те јебе и тебе и фосилот од школката ти.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
па и ти си лајкувал бе, неуспешен еден(facepalm)
Помирисе со фактот дека немаш вкус при избор на шармантни и отмени луѓе... ко те јебе и тебе и фосилот од школката ти.
Значи реков да ме поштедиш од понатамошни филозофии, инаку ти лајкував за да не ти биде неуспешен постот бидејќи секако си like-whore и сакам да ти помогнам.
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Значи реков да ме поштедиш од понатамошни филозофии, инаку ти лајкував за да не ти биде неуспешен постот бидејќи секако си like-whore и сакам да ти помогнам.


Ај бе смирете се и двајцата. Не е отворена странава да се вреѓаме тука
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Ај бе смирете се и двајцата. Не е отворена странава да се вреѓаме тука
Еве ти Весна дечко а ти се се запнала ЈК види го Аудиторе насекаде се расфрла со неговата интелигенција :zelen
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Еве ти Весна дечко а ти се се запнала ЈК види го Аудиторе насекаде се расфрла со неговата интелигенција :zelen

Јас планирам да го ќарам,не прај сеа и ти вака. :D Со една од моите ''идеални'' тактики за додворување :cool: