1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Јавни запросувања

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од Lucia, 15 февруари 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
 2. mila mila

  mila mila Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 март 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  154
  Некако интересни се јавните запросувања,но овие што ги имаше кај нас некако ко испланирани да беа баш сите.Тој што ја запроси на плоштад па дури и неговите ги викнал некако тоа не ми се допаѓа.Домашните си се за дома.
  Има многу пороматични начини.:)
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Замисли собираш публика камери ова она.....и ти мава корпа...и остануваш со прстот во уста
   
 4. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,664
  Беше интересно дури сите не се посраа. Сега е веќе клише и натпревар кој ќе испадне со поголем ташак.
  Па то цурава ко ќе фати да рове со додаток на специјални (д)ефекти.
  Америчко срање претопено во Балкански синдром.
  Ај, битно среќно нека им е.
   
  На Boyle и Хоуп* им се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756

  најдоброто организирано според мене
   
 6. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Некако премногу го извештачија ова.
  Некако тоа ми е премногу интимна работа, и би требало да биде помеѓу нив двајца, а не и целиот свет.
  И башка ова со социјалниве мрежи, па побогу мора ли се да се објавува на facebook или you tube.
  Интимност и приватност, ете за тоа сум јас.
   
  На Boyle и WomanInRed им се допаѓа ова.
 7. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218

  Колку романтично. :)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
 9. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756

Сподели: