Скорешна содржина од ~ Скарлетка ~

 1. ~ Скарлетка ~

  Ми недостигаше баго, морав да се вратам за тебе Издиславе :D Како е?

  Ми недостигаше баго, морав да се вратам за тебе Издиславе :D Како е?
 2. ~ Скарлетка ~

  Пасворд или развод?

  Ако нешто крие/кријам/криеме во врска/брак, би играла дека сме паметни суштества и нема да криеме на фб... А ако треба да се дознае, сама ќе си дојде таа информација до тој кај што треба да дојде. КАРМА Е К:cenzura
 3. ~ Скарлетка ~

  Кога последен пат плачевте?

  пред некој ден и тоа за истата работа over and over again... страшно
 4. ~ Скарлетка ~

  Дискус Хернија

  се израдував дека и ја го имам истиот проблем и кога ми текна за што се радувам ми идеше да се пикнам у земја. баш ме интересира без операција кој е лекот пошто ја ова го имам од 13 год, наследно ми е и веќе не се трпи
 5. ~ Скарлетка ~

  Парализа и паѓање во сон

  за паѓање во сон има тема... извинете на оф топик.(think)
 6. ~ Скарлетка ~

  Ме бараше некој?

  Ме бараше некој?
 7. ~ Скарлетка ~

  Машки vs. женски

  Ми се свиѓа како размислувате. Него мислам дека заклучокот е овој: И мажи и жени се склони кон оговарање, од тоа што имам читано повеќе мажите оговараат ама не е битен тој момент. Муабетот е дека и за жените се збори дека се кучки (да не бидам многу вулгарна) и за мажите исто. Оваа тема на...
 8. ~ Скарлетка ~

  Кои карактеристики ви се важни кај мобилниот телефон?

  камерата ми е битна пошто сликам све и свашта, дизајн не толку ама да не биде некоја коцка, меморија дефинитивно и апликации (го напишав последно ама најмногу тоа ми треба)
 9. ~ Скарлетка ~

  Ми недостигаше форумов а богами и интернет... I'm back baby!

  Ми недостигаше форумов а богами и интернет... I'm back baby!
 10. ~ Скарлетка ~

  Ми го разубавивте денот ЦрноБели, среќна нека ви е новата година и се најубаво.

  Ми го разубавивте денот ЦрноБели, среќна нека ви е новата година и се најубаво.
 11. ~ Скарлетка ~

  Што да се носи за Нова Година?

  јас сум на пижама парти оваа година така да... тренерки до местото кај што ќе славам а таму пижама се облака и ич никој не се замара:biggrin
 12. ~ Скарлетка ~

  Коцкање vs. алкохолизам - што е полошо?

  ако го прашуваш Игор Џамбазов ќе ти каже дека ни тоа ни тоа не е лошо ниту полошо... Ама во секој случај стануваш зависен. Ако се пијанчиш ќе ги трошиш сите пари на алкохол и нема да имаш повеќе за да си купиш уште. Ако се коцкаш ќе ја заложиш дури и куќата и пак нема да имаш ништо, дури ни кај...
 13. ~ Скарлетка ~

  Психоанализа на форумџии (читај воведен пост)

  чекав и дочекав :zelen стварно те бива не се само гласини. а сега и сите знаат дека сум 32,4% моме охриѓанче :biggrin башка и песМата ми ја тури да ми ја разубави анализата хахахаха (bravo)
 14. ~ Скарлетка ~

  Дефиниција за БРАТ

  Не викам многу луѓе така... Најчесто поблиските. За мене има значење во поскоро време... Кога дојде зборот на почетокот, да, сите ги викав, ама после си доби зборот значење. Имам два-тројца што ги викам брат, имам еден братми што стварно како брат си го сакам, имам полубрат ако се рачуна :rofl и...
 15. ~ Скарлетка ~

  По што ќе ја паметам годинава која привршува како и моите планови за следната

  Ќе ја памтам во секој случај ама оваа година беше посебно убава за разлика од некои други. Почна убаво, со љубов и среќа, продолжи со малку разочарувања пошто ме убија од паѓање за возачка и се откажав на крај, па завршив магистратура иако немав желба, па отидов на одмор (последен со дада ми...