Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

♠ Таа Сум ♠

Староседелец
17 април 2012
233
444
1,063
Скопје
266 страни кога јас да ги прегледам нема везе, сакам да кажам многу ми е досадно

Друже полека де,тек сега си се зачленил,полека ке разгледаш се,ке искоментираш,ке видиш како функционираме ние :)
И не сакаме да чуеме дека некому е досадно,ајде фаќај се за тастатурата и пукај со коментари во која и да било тема :)
Инаку добредојде,имај пријатна дружба на форумов :) (wave)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Marchisio

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,390
1,133
Yellow submarine
Неубаво вака...
Жештинава не знам шо се понаша, јас уште пред да пукне август ќе дадам душа :|
Иначе се разбуди домаќинката во мене, кујната стана моја Мека, па какви красни дела произлегоа од нејзе во последно време...Уште скутале и сукало ми фалат и да сместам еден профил пикчр на ФБ:showoff

Како и да е...Грчка уште не банкротирала...штета.
Пријатно.
 

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Сакам да кажам дека последните пет дена од распустот не ги замислував вака. Напорни.

Исполнети со учење за тестови и испрашувања затоа што сме изгубиле часови поради празниците, слободните денови, продолжени викенди, неучењето до крај на Септември поради жешкото време и сл.

Не дека сме специјални (јас, мојот клас/училиште, и тие што се во слична состојба) и сега треба последните тестови да ни се укинат и петки да ни стават, ама би било убаво неделава единствена задача да ми биде да дојдам во школо (и тоа не мора рано да станувам, втора смена) и да ги вратам учебниците.

Но, тоа е - шта би било кад би било.
Овие 4 дена ќе бидат весели.
 
Статус
Затворена за нови мислења.