Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДК поглуп филм од Scary Movie, не сум видел. Залудно изгубен саат од времето. :mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
како бре скери муви не ти е убав ? :S први дел е закон
Епа баш првиот дел го гледав и ми се прикења од што беше тапа филмот. Земи изгледај I know what you did last summer и ќе се увериш дека Scary Movie e посрана пародија од тој филм.
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
СДК сите додека учеа јас одмарав, сега си наплаќам за тоа -.-
Море сега нека е пеколно топло за да не можат другите да шетаат па така јас за то време ќе си учам и ко ќе заладит да можам и јас да шетам:gjavol
Лоша сум, лоша.
Инаку сама ќе сум до понеделник, ќе се скренам или сепак не тука е книгата со мене:D
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Епа баш првиот дел го гледав и ми се прикења од што беше тапа филмот. Земи изгледај I know what you did last summer и ќе се увериш дека Scary Movie e посрана пародија од тој филм.
ги имам гледано 3те дела .. и да .. скери муви ти е мешавина од повеќе филмови :)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Епа баш првиот дел го гледав и ми се прикења од што беше тапа филмот. Земи изгледај I know what you did last summer и ќе се увериш дека Scary Movie e посрана пародија од тој филм.
Скери муви сите продолженија се пародии. Ако си очекувал хорор, си го згрешил филмот;)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ги имам гледано 3те дела .. и да .. скери муви ти е мешавина од повеќе филмови :)
Има 4 дела.

Скери муви сите продолженија се пародии. Ако си очекувал хорор, си го згрешил филмот;)
Очекував комедија, ама не видов ништо смешно во филмот, освен она What's up. ;)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Има 4 дела.


Очекував комедија, ама не видов ништо смешно во филмот, освен она What's up. ;)
Тапа хумор е, во секој случај:) А да ти препорачам јас да си ги изгледаш Monty Python and the Holly grail и Life of Brian?
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Хм .. има голема пародија во него .. ај пробај со трети дел ?
Третиот со вонземјаните го имам гледано многу одамна и се сеќавам интересен беше. Да се надеваме дека кога пак ќе го изгледам, исто ќе ми биде интересен. :)

Тапа хумор е, во секој случај:) А да ти препорачам јас да си ги изгледаш Monty Python and the Holly grail и Life of Brian?
Одамна се спремам да ги гледам, сега ќе ги ставам да се симнат и вечер тоа ќе погледнам. Фала за предлогот. ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.