Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Сакам да кажам дали девојките не се свесни кога имаат мали бркчиња и јако грдо излгедаат и се приметуваат.
Сакам да прашам,нели има некоја трајна депилација барем за тој дел да ги издепилираат зашто јако лошо изгледаат
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Сакам да кажам дали девојките не се свесни кога имаат мали бркчиња и јако грдо излгедаат и се приметуваат.
Сакам да прашам,нели има некоја трајна депилација барем за тој дел да ги издепилираат зашто јако лошо изгледаат
треба само да се огледаат во огледало на денска светлина..и да им текне...(shake)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Треба да учам за утре за испршувеше од предавањето за возачка, а книга не ми се фаќа. После 5 ќе учам :D
Лесни се ептен вежбите, а има некои ептен збунувачки.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
а кај може да видиш која тема ја гледа...:eek
не ти треба ип адреса за да знаеш од кај сурфа,тоа е за оние што ептен се љубопитни и недоверливи,а за да видиш што разгледува членот во моментот е ако кликнеш на неговиот ник,пробај и кажи ми дали си се снашла
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
melpomena Секој си има право да чита каде сака и да остава мислења.
Кај LMFAO го пишувало тоа бидејќи последна тема ја отворил таа и се исклучил од форумот без да се одјаве. И јас така правам и затоа нон стоп вклучена ме покажува.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LMFAO and The Tramp

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Јас како што мислам и гледам дека секој на форумов има право да чита што сака, да ја гледа секоја тема што ја сака и да коментира. И непотребно е секое понатамошно увредување или препукавање.
 
Статус
Затворена за нови мислења.