Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
неможев.......беше со мама и тато :)
Така јас еднаш поради мама и тато не сликнав еден што личеше на Kurt Kobein. :place Ист Кобејн беше од глава до пети и така облечен. (inlove)

Како што заседнав јас овде ќе задоцнам на англиски, ајт поздрав :cao
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and 048

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
На форумот одиме накај 60.666 мислења некој нека направи принт скрин ако ги фате јас ќе гледам да направам. Ако никој не направе принт скрин ќе се чекаат 66.666 мислења. :D
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Оној момент кога седиш и се ѕвериш во белиот ѕид, почнуваш да филозофираш и си мислиш дека си најголемиот филозоф на свет. :spin Дремам и плетам некои планови.

Туку друго сакав да кажам. Мразам неодговорни личности. Аман.
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
СДП како бе можете да пишувате такви смотани мислења во темава.....ќе одам да јадам,ќе одам да учам,па по 10мин не отидов да учам,па ќе одам да се чупам,па леле сум ја утнал/а веѓата, па ќе идам да се возам со точак,по 5 мин не ми работи точакот,утре иам писмена,нема везе ја сум одличен ученик....мислам...неам коментар повеќе:frantic
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
СДП како бе можете да пишувате такви смотани мислења во темава.....ќе одам да јадам,ќе одам да учам,па по 10мин не отидов да учам,па ќе одам да се чупам,па леле сум ја утнал/а веѓата, па ќе идам да се возам со точак,по 5 мин не ми работи точакот,утре иам писмена,нема везе ја сум одличен ученик....мислам...неам коментар повеќе:frantic
Желбата за поголем број мислења, желбата да се биде поистакнат на форумов, желбата да се докаже дека учествува во дискусии (демек) ги тера да пишуваат така...
Само опуштено, не можат да пишуваат онолку колку што ние можеме да избришеме...;)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Желбата за поголем број мислења, желбата да се биде поистакнат на форумов, желбата да се докаже дека учествува во дискусии (демек) ги тера да пишуваат така...
Само опуштено, не можат да пишуваат онолку колку што ние можеме да избришеме...;)
Сакам да прашам оти нема едно човече од емотинониве да и удрам еден аплауз,муабетов и е на место?:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,194
1,123
Скопје
СДК дека ќе ме нема неколку дена, ама ќе се вратам... Нема да идам никаде само ќе немам нет.
 
Статус
Затворена за нови мислења.