Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
СДП аман како да го исклучам ова што ми се појавува за анкета од Nielsen или како и да беше :stomp 2 пати им одговорив на анкетата :mad
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
заборајв да ви кажа мшо ми се деси денес.. одам во еден бутик денес да си купам фармерки а таа продавачката бомба, напукана и ми тргна муабето, почнав да го употребувам мојот шарм и влегвам во тоа за облекување и таман почнав да се соблеквам слушам на радио оди песната joe cocker - You Can Leave Your Hat On и си викам шо не излезам да и напрам еден стриптиз на оваа , можда ке падни нешто и плус после ...:) и излегвам да се видам и ми вика ама ти се погоди и песната во пробвањето ..
и уште се прашвам оти не и напрајв еден стриптиз ...
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
заборајв да ви кажа мшо ми се деси денес.. одам во еден бутик денес да си купам фармерки а таа продавачката бомба, напукана и ми тргна муабето, почнав да го употребувам мојот шарм и влегвам во тоа за облекување и таман почнав да се соблеквам слушам на радио оди песната joe cocker - You Can Leave Your Hat On и си викам шо не излезам да и напрам еден стриптиз на оваа , можда ке падни нешто и плус после ...:) и излегвам да се видам и ми вика ама ти се погоди и песната во пробвањето ..
и уште се прашвам оти не и напрајв еден стриптиз ...
Oh God, why? космосот ти ја намести таа песна и не напраи стриптиз :frown
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
У врска.Јебига време беше.Не знам само како ќе и одговара мојот дневен распоред со 1 ден одмор но ако сака океј, ако не ... it doesn't mind .
а таман мислев да ти се пуштам во поштенско сандаче... :trepka
 
Статус
Затворена за нови мислења.