Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
сакам да кажам дека преку К*р ми се овие американците.. значи после толку донесени закони за интернет цензура, односно навлегување во приватноста на луѓето , никакоа да им дојди памет дека нема шанси да им успеее.. После АКТа СОПА, ПИПА ПЦФИПА сега на ред е ЦИСПА ...... никакао да им текни дека на интернето нема нафта ...
Абе бегај. Уште интернетот остана, и тоа сакаат да уништат. лејди гага, и уште туце нус музичари неможеле да се богатат, зошто луѓето на пиратски начин им ја даунлоадирале музиката... идиоти ни раководат со планетавааааа
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Абе бегај. Уште интернетот остана, и тоа сакаат да уништат. лејди гага, и уште туце нус музичари неможеле да се богатат, зошто луѓето на пиратски начин им ја даунлоадирале музиката... идиоти ни раководат со планетавааааа
е тоа ми одат на нерви... а идиото наш министер вика ке прајме ко шо ке прат во европста унија.. шо значи ако еу се самоубиваи ние ке се самоубиеме ....
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
е тоа ми одат на нерви... а идиото наш министер вика ке прајме ко шо ке прат во европста унија.. шо значи ако еу се самоубиваи ние ке се самоубиеме ....
Еу ти е модерен фашизам. Ја мразам таа унија. Ако има референдум, гласам не по секоја цена. И треба да престанеме да живееме под туѓа команда. Треба да се предземе нешто!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Jackal

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Шо е финтава бе со женскиве на facebook?
Или се слика со истурени гради да не речам :cenzura, или па со задникот.....и после машките биле расипани.....
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Шо е финтава бе со женскиве на facebook?
Или се слика со истурени гради да не речам :cenzura, или па со задникот.....и после машките биле расипани.....

и јас сум женско ама таква слика до сеа неам акнато:cenzura
немој не им крши филм...така се привлекуваале мажишта :D
или со најпопуларната фаца на фб "патка фаца"
zhenski-facebook-aktivnosti-koi-mazhite-gi-mrazat-74757.jpg
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
и јас сум женско ама таква слика до сеа неам акнато:cenzura
немој не им крши филм...така се привлекуваале мажишта :D
или со најпопуларната фаца на фб "патка фаца"
zhenski-facebook-aktivnosti-koi-mazhite-gi-mrazat-74757.jpg
да...се привлекува некој манијак :)
позната ми е фацава на овие...ме потсетува на девојки од клиповите на youtube......не.... друг сајт беше почнуваше со you....
:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: N|ghtmare_f

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
да...се привлекува некој манијак :)
позната ми е фацава на овие...ме потсетува на девојки од клиповите на youtube......не.... друг сајт беше почнуваше со you....
:D

грешка си :D не почнува со you туку завршува со tube :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ск док ставља ервејс у уста текна ми виц...
....само чак нориз може да жвака ервејс екстрим сс око без да му потече слуза
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars31
Статус
Затворена за нови мислења.