Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
СДК времево е МЕДОВИ!! Штета шо неможам да го искористам сонцево максимално :mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and JaMi

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Во саботата си заминав со 401 мислење од форумов, денес ме пречекаа 399.

Многу, ама навистина многу ме интересира кои се тие две мислења што ви забоделе очи??
Колку што знам, во моите мислења освен мудрости прелеани дали преку иронија, дали апла...нема друго. Ок и духовити елементи наравно..:giggle

Ок, озбилно сега....почнува многу смешно да ми станува.
После се чудите зашто форумџииве ги снемува.
Епа , јебига!
Во темата ВАШИОТ НИК НА НЕКОЈ ДРУГ ФОРУМ имаше напишано две оф топик мислења:
Sarah напиша:
Овде сум најактивна и на друг форум сум член но не сум била многу активна, dancing.queen сум таму.​
И на кајгана сум член но немам ниедно мислење, тоа не се ни важи. :D
Ееееее мене ми текнува на тебе :)
Sarah напиша:
Мене многу позната ми беше по пишувањето. И кога видов никот ми текна од кај те знам. :)
Абе оргиналост увек се распознава :cool:


Јасно е сега? Плачковци...незнам што толку ви значат мислењата кога и онака ги имаш сите поени од трофеи.​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyInPink

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Во темата ВАШИОТ НИК НА НЕКОЈ ДРУГ ФОРУМ имаше напишано две оф топик мислења:
Sarah напиша:
Овде сум најактивна и на друг форум сум член но не сум била многу активна, dancing.queen сум таму.​
И на кајгана сум член но немам ниедно мислење, тоа не се ни важи. :D
Ееееее мене ми текнува на тебе :)
Sarah напиша:
Мене многу позната ми беше по пишувањето. И кога видов никот ми текна од кај те знам. :)
Абе оргиналост увек се распознава :cool:
Јасно е сега? Плачковци...незнам што толку ви значат мислењата кога и онака ги имаш сите поени од трофеи.​
Како си дозволуваш да ме бришеш? Се шалам.

Јас кога видам оф или едно мислење по друго морам да го иѕбришам или спојам. Кога се едно по друго како да ме молат да ги спојам. :D
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
fuck normality. Get piercings.Get tattoos.Do drugs.Get high.Drink till you pass out.Have sex.Love with all your heart.Play the music loud.Live your fucking life.fuck what people expect of you. do that makes you HAPPY!
 

Везилка

Активен Член
20 февруари 2012
118
220
43
33
СДК ај бре чил аут сите. Од вчера е форумов а веќе почнавте да тажите дека форумџии бегале. Нормално е тоа на почеток.
И бидете малку по жустри, нека не цветаат цело време лалиња по форумов. Ќе здосади кај и да е :gladen
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
сдк
....колко смо гостопримливи, сфи комарци од Дојран ни избегасфа
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
сдк....
.....кнајф и сара тана на, мноо се сакаф(мислу се дали и туј да пишу тана на ), а и ја ги сакам тана на !
 
Статус
Затворена за нови мислења.