Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ск стана од спање бе :eek:
....мноо јако си пројде ичера најјако, ссфе бифор тамо и афтер : ) сабајле чекајки шарску пред вили, смеале смо се триесе душе мноо гласно и јасно, не ги знам, не ме знаеф, броеви ми тражисфа за да се смеемо па,сигурно нема да се каеф : ) hhhh
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
wazzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaap !!!!
како сте бе момци и момички? ме немаше некој ден па еве да ве видам како сте шо има ново....:)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ееее шакал, или чакал а ? одамна не си глеаја како на форум даре какал лол хахахах : ) поздраф нездраф
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
добри сме фала на прашање..се додека смртта не не раздели..:D
 

street_chic

Староседелец
14 февруари 2012
1,433
3,678
723
Portofino, Italy
Добро, само мене бавно ми отворат и работит форумов или и на некој друг??? WTF? :stomp
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Добро, само мене бавно ми отворат и работит форумов или и на некој друг??? WTF? :stomp
мене само летоска ми отфараше споро, хх шалу се, и мене ми отфара некад, некад брзо, некад не ми отфара, некад само ми затфара, некад ни тој ни тој, можда е до интернет, или мноо ти јак профил : P па неможе форум да ги постигне тија гигови : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Сеа ми текна- Дали некој знае каде се продаваат проточни бојлери, дали некој има по дома проточен бојлер, која големина и цена.
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Главоболка, настинка. болно грло, растечен нос... Овие работи ги предизвикува кај мене пролетта.
А да, и намалување на состојбата на картичката. Добро, последново го предизвикува секоја нова сезона.
Затоа не ја сакам пролетта.
Додека целиот нормален свет ужива во сончевите денови во некое кафуле, во двор, на излет, ма каде било, јас седам дома и пијам апчиња за она горенаведеното, чаеви, фервекси, капки и сл. медицински препарати кои би требало да ме излечат...
И не, ништо не ме лечи додека не се смени годишното време т.е. додека не дојде лето!!
Ама оди ова докажи и го на мајка ми и на докторката. Просто не можеш!
И ајде ќе преминам на тоа што не можам да уживам во пролетта, ама не можам ниту времето дома да го искористам за учење на пример. Затоа што главата ми пука!
И ниедна таблетка не ми помага! Ни кафе, ни кока кола, ни две чаши вода... Ништо, натинг, нада!
Боли, боли, боли!
Не можам да се сконцентрирам ни на учење, ни на читање некоја книга, ни на гледање ТВ...
Во пролет за ништо не сум...
 

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
Денес се изнагледав вести. Па ме потекоа Шахнур, Хурем и компанија. Дома запнале и репризите ги гледаат. :stomp
 
Статус
Затворена за нови мислења.