Чет муабети (ти реков-ми рече)

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
@BadBoy007 да си ги јадеш ушитееееееее:rofl:roflпа ти не си нормален:rofl раце ми се смеат, кај ги погоди со фотките Многу важниот и најважната ѕвездичка..лелеллееееееее:roflсе легнав од смеење..на работа мислат вицотека некоја читам..добро е јогуртов што не ми отиде по тастатура:rofl:rofl:rofl
Бравооооооооооооооооо(handshake)
е сега за мене..хмммммм, она недопрена некако не ми оди ама ајде:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BadBoy007

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
на работа мислат вицотека некоја читам..добро е јогуртов што не ми отиде по тастатура:rofl:rofl:rofl
Добра си, добраааа сиииии. :D Совет за тебе и сите што пијат флуиди (сок, кафе, јогурт итн.) пред лаптоп. Никогаш, никогаш и ебено никогаш не пијте со чаша или флаша пред компјутерот. Секогаш странично од компјутерот поставете ја, за да во случај ви се расипе течноста да не заврши дирек во лаптоп пошто на душа ќе го носите после. Не треба многу да се реализира од кај го знам ова. :D

Бравооооооооооооооооо(handshake)
Ферски и ѕверски од твоја страна. :) (hug)

е сега за мене..хмммммм, она недопрена некако не ми оди ама ајде:rofl
Беше повеќе поетично кажано. Во смисла орхидеја која израснала на недостапен планински врв => дива и недопрена т.е. ти. Е сега да се вратиме во реалноста, сигурно си допрена во секоја точка од твоето тело, ти си знаеш тоа најдобро. Целото тело ти е исполнето со невидливи љубовни отпечатоци. Ете и оваа реченица е поетична. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
прв бакнеж кој секогаш е најубав, за мене нормално, не мислев на тебе што го читаш текстот, можеби тебе ти се допаѓа тој последниот или оној кога бакнуваш мртовец во ладно чело.

:roflлелееееее мајкоооо..охохооо:roflкоја еротика, да ти се одмили после прочитаново:rofl
Аман бе поетска душо, до каде ја затера:roflне очекував ваков ладен грозен туш(facepalm)ова цела возб(facepalm)уда ја убива...а кај и мене ме одвеа умот во еротски колумни:rofl
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
:roflлелееееее мајкоооо..охохооо:roflкоја еротика, да ти се одмили после прочитаново:rofl
Аман бе поетска душо, до каде ја затера:roflне очекував ваков ладен грозен туш(facepalm)ова цела возб(facepalm)уда ја убива...а кај и мене ме одвеа умот во еротски колумни:rofl
Не сум некрофил, да не се разбереме погрешно иако мислам и во тоа има доста еротика, мртва:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Не сум некрофил, да не се разбереме погрешно иако мислам и во тоа има доста еротика, мртва:D
Битно е дека јас се "пресеков" кога дојдов до таа твоја реченица, цела еротика исчезна и не ни те дочитав до крај..не очекував од тебе таква мисла:eek