Чет муабети (ти реков-ми рече)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Новогодишна програма со реномирани вокално интрументални состави, за само 299 денари ќе ве забавуваат Цане Николоски, Драганче од Лескоец и Гулабица.
КАДЕ?! excited.gif
Значи немојте вака површно само да споделувате толку возбудливи информации. :(
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
КАДЕ?! Отвори ја прикачената датотека 26194
Значи немојте вака површно само да споделувате толку возбудливи информации. :(

Ова ми го соопшти медиум кој комуницирал со некоја паралелна димензија, затоа ми беше некако незгодно да го споделам ама не можев да издржам :frantic
Наводно се собирал Дрим Тим за спектакуларна новогодишна забава, не се знаело само дали Коста Бургоф ќе учествува:cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy and Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Ова ми го соопшти медиум кој комуницирал со некоја паралелна димензија, затоа ми беше некако незгодно да го споделам ама не можев да издржам :frantic
Наводно се собирал Дрим Тим за спектакуларна новогодишна забава, не се знаело само дали Коста Бургоф ќе учествува:cool:
Коста ваљда не знаат дали ќе го соберат цел од што е разлетан со мозокот во триста димензии и ери.
Али не е проблем, јас за нив во било која димензија ќе отпатувам (се надевам денарите им се со иста вредност ко овде).
Па то Цане да ти шушти на уво на шпански и притоа случајно да те мироса по чело со прамен од џигерицата, па Коста на Букефал качен да пее за Богородица... перверзии. Гулабица е мање битна за женскиов пол. Може тоа ноџето за пача некоја да послужи празнициве.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Коста ваљда не знаат дали ќе го соберат цел од што е разлетан со мозокот во триста димензии и ери.
Али не е проблем, јас за нив во било која димензија ќе отпатувам (се надевам денарите им се со иста вредност ко овде).
Па то Цане да ти шушти на уво на шпански и притоа случајно да те мироса по чело со прамен од џигерицата, па Коста на Букефал качен да пее за Богородица... перверзии. Гулабица е мање битна за женскиов пол. Може тоа ноџето за пача некоја да послужи празнициве.

Ел Цане коа ќе почне ми амор коразон уна милагро телевиса пресента перке уна каза - тоа ќе биде шок за женскиот пол, медиумот препорача навремено криење на ќерки и сестри...:frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Коста ваљда не знаат дали ќе го соберат цел од што е разлетан со мозокот во триста димензии и ери.
Али не е проблем, јас за нив во било која димензија ќе отпатувам (се надевам денарите им се со иста вредност ко овде).
Па то Цане да ти шушти на уво на шпански и притоа случајно да те мироса по чело со прамен од џигерицата, па Коста на Букефал качен да пее за Богородица... перверзии. Гулабица е мање битна за женскиов пол. Може тоа ноџето за пача некоја да послужи празнициве.
Раде пилето кај ќе пее вечерва??