Непристоен предлог

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Ајде после краткиот одмор од напорниот работен ден,како што си е редот да ти одговорам.
Не дека те сватив тро на озбилно ама нели свако питањце треба да добие и одговор,пред се ради оргигиналноста на питањцето :D
Ми се свиџат твоите постови и затоа ми те следам,ако се смени то прв ке дознаеш.
Навракајки се на одговорот морам да ти признам дека си од малкумината вака јавно,и тоа не ради што сум јака теткица на форумО,туку од причина што и тоа е пропратен дел од денгубењето овде.Верувам дека скоро нема кој каде не пробал па успат кај некои ми дошол редот и на мене.
Шала на страна ваквите предлози се јавна тајна и ин риал и овде.
Ми се свиџа и што се потруди да ја живнеш темава а за предлогов ке ти оставам време уш малку барем да се потрудиш,не за друго,да не испаднам ептен лека и од прва да прифатам.:sreken
а тарифата ке ја одредиме на основа на она што ке го изреализираш :mstickle
Се осеќам навреден што уопште заличив на тип што би канел на платен секс преку форум. Само добро,сфатив дека овде сарказмот и шалата се сеуште релативен поим,така да ок е. А за тие што стварно се потрудиле да скуваат некој таков предлог на рандом член тука,фала на предупредување,да си се подготвам :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Се осеќам навреден што уопште заличив на тип што би канел на платен секс преку форум. Само добро,сфатив дека овде сарказмот и шалата се сеуште релативен поим,така да ок е. А за тие што стварно се потрудиле да скуваат некој таков предлог на рандом член тука,фала на предупредување,да си се подготвам :)
После секој одбиен предлог,следува пу пу не важи,што ти е,јас се шалев :)
Не се секавам баш и да не се навракам на самиот вовед од темата мислам дека сево ова го имам напишано таму или малку подолу.
нема зошто да си навреден ниту изненаден,на шалите и сарказмот ваљда очекуваше дека исто ке ти биде возвратено.
секој исто не пакува.
не си ти до толку наивен и невин за да на крај пак испаднеш жртва:D
тражили сте гледајте испадна работава...јас барем не гледам дека некаде употребив сарказам,а кај тебе итекако го има спакувано онака како што е спакувано.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheWarrior

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
После секој одбиен предлог,следува пу пу не важи,што ти е,јас се шалев :)
Не се секавам баш и да не се навракам на самиот вовед од темата мислам дека сево ова го имам напишано таму или малку подолу.
нема зошто да си навреден ниту изненаден,на шалите и сарказмот ваљда очекуваше дека исто ке ти биде возвратено.
секој исто не пакува.
не си ти до толку наивен и невин за да на крај пак испаднеш жртва:D
тражили сте гледајте испадна работава...јас барем не гледам дека некаде употребив сарказам,а кај тебе итекако го има спакувано онака како што е спакувано.
Гледам дека во иднина ќе се потрудам да ги избегнувам секс темиве,а баш ми станаа интересни :)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
А што има па во тоа лошо или непристојно во тоа сликај се гола ?!
Само многу е лошо да го кажеш вака предлогот како што ти го представи , а далеку од тоа дека е лошо ,а најмалку незгодно !! ;)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Не знам дали е за тука и не знам зашто почнав да пишувам на овој подфорум ама имав и јас еднаш еден предлог (ако може да се рече) кој реално си е сосем нормален.
Човекот работи како обезбедување во една од болнициве пошто си бевме редовни гости со мајка ми, се упознавме но чисто формално. И еден ден одиме со мајка ми на контрола не знаевме дека стариот упат не важел веќе па не примија но требаше одма после тоа да однесам нов, он беше на работа завршивме ние отидов ја до кај матичната на мајка ми се вратив пак во болница средив тоа со упатот и таман си тргнав да си одам некој ме тапка по рамо се вртам го гледам него искрено мислев само ќе се поздрави пошто стално се поздравувавме, а он ми вика:
-Сакаш ли да одиме некој ден на кафе?
Се стаписав не знаев што да му одговорам се осеќав како да ми истуриле прво ладна па одма после врела вода. Немам ништо против да одам на кафе ама човекот има околу 50 години, татко може да ми биде, само му реков не знам ќе видиме брзам и си отидов.

Од тој ден до ден денес кога и да го видам погледот у под ми е, страв до коска ми внесе, а на улица ако го видам или видам некој да личи на него бегам на сосема друга страна за секој случај.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Не знам дали е за тука и не знам зашто почнав да пишувам на овој подфорум ама имав и јас еднаш еден предлог (ако може да се рече) кој реално си е сосем нормален.
Човекот работи како обезбедување во една од болнициве пошто си бевме редовни гости со мајка ми, се упознавме но чисто формално. И еден ден одиме со мајка ми на контрола не знаевме дека стариот упат не важел веќе па не примија но требаше одма после тоа да однесам нов, он беше на работа завршивме ние отидов ја до кај матичната на мајка ми се вратив пак во болница средив тоа со упатот и таман си тргнав да си одам некој ме тапка по рамо се вртам го гледам него искрено мислев само ќе се поздрави пошто стално се поздравувавме, а он ми вика:
-Сакаш ли да одиме некој ден на кафе?
Се стаписав не знаев што да му одговорам се осеќав како да ми истуриле прво ладна па одма после врела вода. Немам ништо против да одам на кафе ама човекот има околу 50 години, татко може да ми биде, само му реков не знам ќе видиме брзам и си отидов.

Од тој ден до ден денес кога и да го видам погледот у под ми е, страв до коска ми внесе, а на улица ако го видам или видам некој да личи на него бегам на сосема друга страна за секој случај.

Не си единствена, имам слушнато од познанички 2-3 слични случаи кога им се пуштале ликови во поодминати години, без срам и перде, онака из неба па у ребра:ladno
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Не си единствена, имам слушнато од познанички 2-3 слични случаи кога им се пуштале ликови во поодминати години, без срам и перде, онака из неба па у ребра:ladno
Доста се уплашив тогаш што уште ми е под кожа тој страв можеби пошто бев сама и немаше многу народ ама и пред тоа кога се поздравуваше ми ја земаше раката и не ми ја пушташе, а и самиот човек делува многу нападно.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Доста се уплашив тогаш што уште ми е под кожа тој страв можеби пошто бев сама и немаше многу народ ама и пред тоа кога се поздравуваше ми ја земаше раката и не ми ја пушташе, а и самиот човек делува многу нападно.

Не знам дали тука се продаваат оние пепер спреј, неам слушнато (освен по филмови:kafe...алиекспрес можда!?) ама такво нешто би било корисно против манијаци.
Има секакви болесници и фрикови кои и покрај поодминатите години и тешката ружноча поради мистериозни причини се гледаат себеси како `заводници`(facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and escape