Сакам да кажам/Сакам да прашам

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК
That would've been Better Left Unsaid! Ariana Grande 'overheard saying she hoped her fans would all f***ing die'
My life is over :place
Ariana's underlings were also reported to have told Australian reporters they were not allowed to ask her about dating, her disastrous Nickelodeon show, a rumoured collaboration with Justin Bieber and, perhaps most bizarrely of all, comparisons to Mariah Carey.
She is also said to have been 'a total nightmare' earlier this month at a Stand up to Cancer event in Los Angeles and on Monday refused to have individual snaps taken with fans who had paid $495 to have their photo taken with her.
Греотичка бе, ама мора да ја сфатиме и неа сеа, не може она да се слика сеа со секој по улиците... мислам hello!
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Чисто информативно: Gotham - 21.09., The Big Bang Theory - 21.09., Brooklyn Nine-Nine - 27.09., Homeland - 4.10., The Flash - 6.10., Arrow - 7.10., Supernatural - 7.10., American Horror Story - 7.10., The Originals - 8.10., Kingdom - 2014 14.10., The Walking Dead - 11.10.
s0819.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba and Аркантос

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
СДК дека администрацијата ги крши правилата затоа што анкетите се приватни никој не смее да гледа кој за кого гласал а очигледно е дека ЦБ Администрација не ги почитува тие работи со тоа се гледа професионалноста на администацијата на форумов чиста 0. Ама добро не ме чуди кажав не сакам да вреѓам никој ама за жал така си оди то.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
СДК дека администрацијата ги крши правилата затоа што анкетите се приватни никој не смее да гледа кој за кого гласал а очигледно е дека ЦБ Администрација не ги почитува тие работи со тоа се гледа професионалноста на администацијата на форумов чиста 0. Ама добро не ме чуди кажав не сакам да вреѓам никој ама за жал така си оди то.
Анкетата има убаво инфо дали твојот глас е видлив за сите или не. Ако ти се согласуваш со тоа да биде видлив гласај, ако сакаш повеќе „приватност“ не гласај и готова работа. Гласовите се јавни за да нема гласачи за себе.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Од сите Семиња Синапови, Богородици и „амин“ по слики, мислам дека го најдов врвот. :D
Спорната слика е оваа:
11391560_864955660206481_367927675542940050_n.jpg

Меѓу сите оние амин, плувчиња наместо крст и молитви (мада не знам зошто „амин“, кога никаде не има пишано дека е светица тоа), има по некое нервозно објаснување дека на сликата е Шива.
Додека ова е ништо невообичаено, победник е типов што додатно во коментар си го пишал името и презимето, ко да учествува во наградна игра, у случај да не го згреши кралицата на среќата, па да посреќи друг пошто вака на фб е (ваљда) потпишан нагалено. :D
Еве, 15 минути ми е смешно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Io Sono and Outrider

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Од сите Семиња Синапови, Богородици и „амин“ по слики, мислам дека го најдов врвот. :D
Спорната слика е оваа:
11391560_864955660206481_367927675542940050_n.jpg

Меѓу сите оние амин, плувчиња наместо крст и молитви (мада не знам зошто „амин“, кога никаде не има пишано дека е светица тоа), има по некое нервозно објаснување дека на сликата е Шива.
Додека ова е ништо невообичаено, победник е типов што додатно во коментар си го пишал името и презимето, ко да учествува во наградна игра, у случај да не го згреши кралицата на среќата, па да посреќи друг пошто вака на фб е (ваљда) потпишан нагалено. :D
Еве, 15 минути ми е смешно.
Ај имите си го напишал, па ко почнат да го шернуваат ова, демек седнала на Кралицата на Среќата седнала на фб и гледа кој го споделува, па му пушта среќа. :roflАма така треба за абдаливе македонски да се види кој е со ограничени мисловни способности, не дека претходно не знаевме. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
СДК дека администрацијата ги крши правилата затоа што анкетите се приватни никој не смее да гледа кој за кого гласал а очигледно е дека ЦБ Администрација не ги почитува тие работи со тоа се гледа професионалноста на администацијата на форумов чиста 0. Ама добро не ме чуди кажав не сакам да вреѓам никој ама за жал така си оди то.
Кои правила ги кршиме?? Тоа што не те пуштивме со крадена фотографија да учествуваш?
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Кога нешто силно посакуваш целата вселена ствара заговор за да не го добиеш тоа.
Паоло извини ама денес сватив дека ова зборче не ти фали во твојава толку "легендарна и епска'' мисла.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Тежок удар за лицата со домољубна ориентација, Луксембург дале гол во 90+ и победиле а пред тоа хунзите промашиле пенал :rofl:rofl
Истовремено клетите грци ја симнале гоцевата раса од тераса...

Сител дознава дека сето тоа е резултат на роварењето на соросоидите кои финансирани од јудео-масонски грци од Ватикан со далечински управувач и со специјален уред закачен на кошот - го намалувале обимот на обрачот коа напаѓала маќедонија.
Во Луксембург бил забележан Џорџ Сорос како лично им става амфетамини во сокчето на играчите на луксембург...

Луксембург :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Zarem zatoa oslepea vojnicite samuilovi zarem zatoa Goce, Dame i Jane go dadoa zivotot, zarem zatoa umre Vera Ciriviri Trena, zarem zatoa Kiro ostana so edno oko za da nasite fudbaleri, nasata nadez i gordos gubat od luksenbruk!!! svetiot dres go izvalkaa DOKOGA VAKA? DOLE SOROS!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Хоуп*