Чет муабети (ти реков-ми рече)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Се исчистија каналите или не памтиш многу ама “совесните“ граѓани пак ги натрупаа со смет и шут! Часови по култура и бонтон не им требат туку казни за да се свестат.

Најголем дел од каналите не биле чистени од 1985-1990, а маќедоња е независна од 1991, јебена коинциденција... со два саати дожд натанува помор и катаклизма... :rofl
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Најголем дел од каналите не биле чистени од 1985-1990, а маќедоња е независна од 1991, јебена коинциденција... со два саати дожд натанува помор и катаклизма... :rofl
Последното чистење се правеше во периодот 2009-2011 ако не си информиран. Плус знаеш што значи децентрализација или од партија не ти кажуваат такви работи?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Последното чистење се правеше во периодот 2009-2011 ако не си информиран. Плус знаеш што значи децентрализација или од партија не ти кажуваат такви работи?
Чистење со пиење 3 гајби пиво и дремење у место ?
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Последното чистење се правеше во периодот 2009-2011 ако не си информиран. Плус знаеш што значи децентрализација или од партија не ти кажуваат такви работи?

Во мојата партија наречена `Движење за елиминација на партиски идиоти` ни соопштија дека во арнауцки општини на власт бил Аљи, побратим на твојот татко пастирот. Последен пат се чистени пред да се роди рандом мвр-офца, во злиот комунизам.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Чистење со пиење 3 гајби пиво и дремење у место ?
Може седеле некаде кај што имат шеф кој им е неспособен за ништо во поголемиот дел работеа.
Во мојата партија наречена `Движење за елиминација на партиски идиоти` ни соопштија дека во арнауцки општини на власт бил Аљи, побратим на твојот татко пастирот. Последен пат се чистени пред да се роди рандом мвр-офца, во злиот комунизам.
Значи тебе треба прв да те елиминираат по некоја логика или планираш да бидеш некој нов Хитлер.
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,367
3,061
1,133
:) Асексуални едни. Што е ова сите мирни на форумов. Ме чудите.

Те гледам како полугола шеташ од соба во соба. Ја креваш маичката „несвесно“ и го чешкаш стомакот. „Ме касна комарец“ - објаснуваш. Како да не знам дека сакаш „несвесно“ да ја кренеш маичката за да ти го гледам прекрасниот задник во боксерките што знаеш ме полудуваат.
Те гледам како клекнуваш да ми пеглаш кошула за сабајле, објаснуваш дека на под ти е поладно, ќе побудалиш инаку од жештината. Како да не знам дека само сакаш да полудам по тие прекрасни ноџиња.
Те гледам како замислено гледаш во телевизорот, и го оставаш кафето да се излади, а потоа исто така замислено и без да сакаш, додека го носиш до усните да се напиеш го посипуваш во себе. Како да не знам дека ниту те интересираат турските серии, ниту сакаш да пиеш ладно кафе, како да не знам дека само сакаше конечно да се ослободиш на некаков начин од маичката и да бидеш гола пред мене. Да ти ги гледам јадрите дојки и да посакам да ги зграпчам.
А јас, јас стојам и ја вртам книгата страна по страна која не ја читам, туку само скришно те следам и посакувам да те зграпчам, да го зариам јазикот во твојата усна, да те бакнувам додека има воздух во тебе. Посакував да ти ја скинев маичката пред ти да ја соблечеш ти и да ги гризев пупките како што го грицкам сончогледот додека ја „читам“ книгава. Посакувам да те тргнам за коса и да те натерам да клекнеш, ама не за да ми пеглаш кошула, туку за да го земеш во уста и да го лигавиш и примаш сѐ додека не ти потечат солзи по очи. Солзи од оние што сакам да ги гледам на тебе, не од другите. Потоа да те турнам на под, и да се пикнам до твојата п***а, со два прста и јазиков. Да те натерам да пискаш додека те е**м со прсти и додека играм со клиторисот.
Не, не сакам тука да застанам, туку посакувам да те натртам, да ти го плескам задникот со три работи, к*р, мадиња и дланки. Да пенетрирам во тебе грубо, и да не ти дозволувам да ми претнеш од раце. Да те навлекувам на к***в додека ти мешаш во ритамот на стрелките на часовникот.
Не, не сакам тука да свршам, туку посакувам да те земам во раце, да те седнам на масичката каде што до пред малку стоеше филџанот кафе што ти намерно го истури, да ти ги раширам нозете и да ти ги ставам на рамена кај мене. Да влезам во пичката која знам дека моментално ја надминува нормалната телесна топлина од желба за е***е и да не излезам од тебе додека во ист период не прснеме и двајцата.
Да, да, сето тоа го посакувам. Ама нема да ти кажам. Стои си гола, под изговор дека те мрзи да одиш и да земеш друга маичка, ќе те гледам и ќе замислувам втора партија е***е, ама нема да те допрам. Лут ти сум сѐ уште :)
@--Анхис--
Ај не и се лути веќе , те молам!