Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Под итно промена на модератори нарочито Македонец кој денес многу убаво ме навреди,уште еднаш да кажам СРАМОТА.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Форуми\Култура и Уметност\Дводимензионална Уметност\Натпревари

И таму да се преместат сите теми од натпревари.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Јас никого не чекам. Ти кого го чекаш? Некое другарче ти отишло и не се вратило? :(
А ти што си? Папагал?
Ако бараш активност, имаш поактивни форуми.
Cekame da se naucis na opsta kultura,i ponasanje koe ti dolikuva i na godinite i na obvrskata sto ja imas prema ova za koe nekoj ti dal doverba.
A posto za ova nema resenie,edinstven izlez i nacin da opstane i aktivira forumov e tvoja likvidaciaja,poblago receno,smena.
Belki ke im se otvorat ocite eden den na tie sto ti go doverile forumov.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Cekame da se naucis na opsta kultura,i ponasanje koe ti dolikuva i na godinite i na obvrskata sto ja imas prema ova za koe nekoj ti dal doverba.
A posto za ova nema resenie,edinstven izlez i nacin da opstane i aktivira forumov e tvoja likvidaciaja,poblago receno,smena.
Belki ke im se otvorat ocite eden den na tie sto ti go doverile forumov.
Зошто мене ме цитираше?
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
Cekame da se naucis na opsta kultura,i ponasanje koe ti dolikuva i na godinite i na obvrskata sto ja imas prema ova za koe nekoj ti dal doverba.
A posto za ova nema resenie,edinstven izlez i nacin da opstane i aktivira forumov e tvoja likvidaciaja,poblago receno,smena.
Belki ke im se otvorat ocite eden den na tie sto ti go doverile forumov.
Сè додека се криеш и анонимно навредуваш членови по форумов, за мене ќе бидеш најобичен трол, кому единствена светла точка му е да глуми некој друг и да навлегува во расправии.
Единствена смена во оваа дискусија која е можна е твој перманентен бан, кој доколку продолжиш со недолично однесување ќе престанам да го одложувам.
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
432
886
1,103
Она што можам да кажам е дека во реалниот живот може да си било кој од било каде и да имаш било што. Во форумскиот живот може да имаш само профилиран стил на изразување и однесување. Еднаш една личност на форум е засекогаш таква личност. Нема менување колку и да се сака да смени табиет и интереси.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Подфорум за натпреварот во форумот Дводимензионална уметност??