Чет муабети (ти реков-ми рече)

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Симулациски диалог со доза на хумор виден од две сосема различни страни.
Оние кој се рововски укопани бранејќи ги своите верувања или својата нација ќе имаат кисела насмевка,додека за оние кој се ослободени од стегите на овој свет наложени што "божји" или човечки вредности диалогот е добар саркастичен хумор за она што првите го бранат.:)
Тебе не те насмеа?
:eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Симулациски диалог со доза на хумор виден од две сосема различни страни.
Оние кој се рововски укопани бранејќи ги своите верувања или својата нација ќе имаат кисела насмевка,додека за оние кој се ослободени од стегите на овој свет наложени што "божји" или човечки вредности диалогот е добар саркастичен хумор за она што првите го бранат.:)
Тебе не те насмеа?
Flat line. Што знам, некако ми делуваше како некој толку многу да сака да звучи ко Монти Пајтон кога се зафркаваат со King Arthur, the King of the Britons само што желбата му ја надминала идејата и целиот разговор не се развива туку тапка во место. Едниов напаѓа едно исто, другиов се брани со едно те исто. Ми побуди рамнодушност ако воопшто може да се побуди такво нешто.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Samo prshav, i imam potreba od sovet,a nemav potreba od tvoite gluposti :)
Ептен сте ми чудни вакви фаци што барате совети по форуми. Џабе постојат лекари, клиники и сл. Кому му треба стручно мислење кога може да се праша на форум?
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Ептен сте ми чудни вакви фаци што барате совети по форуми. Џабе постојат лекари, клиники и сл. Кому му треба стручно мислење кога може да се праша на форум?
Аууууууууу и ти сине Бруте се забега од досада.Убаво си прашаше чупево.....шо ти стана и на тебе!?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Аууууууууу и ти сине Бруте се забега од досада.Убаво си прашаше чупево.....шо ти стана и на тебе!?
Па ете јас како интелигентна и читана личност и одговорив, подобар одговор нема да слушне. Јас имам знаење од секоја област, со еден збор јас сум препаметен.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Аууууууууу и ти сине Бруте се забега од досада.Убаво си прашаше чупево.....шо ти стана и на тебе!?
Ништо не ми е мене, само ја потенцирам вредноста на форумската експертиза во областа на здравствените проблеми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Па ете јас како интелигентна и читана личност и одговорив, подобар одговор нема да слушне. Јас имам знаење од секоја област, со еден збор јас сум препаметен.
Аха а ти си ексистензијата!??