Чет муабети (ти реков-ми рече)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Требаше да ги оставиш моите мислења каде што го бранев весникот,тебе и Јами а го искритикував Алтаир кој до вчера беше со нив и учествуваше во изработка на истиот тој весник кој сега му станал досаден и глупав и нема кој да го чита.Требаше да оставиш да прочитаат сите членови од форумов каков модератор имало и колку ја посрал работата па од неговата смрдеа многу се разбегаа.
Е да, порано имаше 143 активни членови ама јас ги избркав сите! :place

Казнените поени и да ми ги плеснат пак нема да ми го сменат моето мислење за твојата култура и писменост.:svirka
tumblr_lo1qh68nVL1qzgmxb.gif
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Јас кога гледам филм на БС плеер, пуштам БС плеер, после одам до филмот го отварам со БС плеер и после БС плеер покрева и БС плеер го емитува филмот во БС плеер.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
@alf може ли да дознаам што е смешното во импровизираниот разговор кој си го постирал? Онака ме интересира само па ако можеш и сакаш да ми кажеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Pica pica

Староседелец
2 јуни 2013
1,564
2,090
1,133
91
@alf може ли да дознаам што е смешното во импровизираниот разговор кој си го постирал? Онака ме интересира само па ако можеш и сакаш да ми кажеш.
Симулациски диалог со доза на хумор виден од две сосема различни страни.
Оние кој се рововски укопани бранејќи ги своите верувања или својата нација ќе имаат кисела насмевка,додека за оние кој се ослободени од стегите на овој свет наложени што "божји" или човечки вредности диалогот е добар саркастичен хумор за она што првите го бранат.:)
Тебе не те насмеа?