Чет муабети (ти реков-ми рече)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Не знам дали се смета како такво ама се има случено другари да ме гледаат чудно и да нишаат со глава откако забележаа неколку песни од Балашевиќ во фолдерот за музика, не само што тоа било знак за музичка неписменост туку и знак за лош вкус...
Ам сеа...и мене не ми се допаѓа, искрено, али па музичка неписменост...љољ. Мислиш они ги знаат сите музички зарзавати. Напротив, мислам дека непопуларно мислење е да не го сакаш него. Бар јас гледам барем еднаш дневно по фацакнига некој да го цитира...али таа одбивност ја има стекнато зашто е префорсиран од овие повреџениве од двомесечната љубов или некои што не отишле на состанок со години, па пробуваат да уловат некого или да си потхранат его со тоа колку треба жената да се чува и почитува.
Лелеееј! (inlove) Го имаш ова уште?
Ако да, пишувај цена по пп, ептен ми се допаѓа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,070
1,133
Ам сеа...и мене не ми се допаѓа, искрено, али па музичка неписменост...љољ. Мислиш они ги знаат сите музички зарзавати. Напротив, мислам дека непопуларно мислење е да не го сакаш него. Бар јас гледам барем еднаш дневно по фацакнига некој да го цитира...али таа одбивност ја има стекнато зашто е префорсиран од овие повреџениве од двомесечната љубов или некои што не отишле на состанок со години, па пробуваат да уловат некого или да си потхранат его со тоа колку треба жената да се чува и почитува.

Лелеееј! (inlove) Го имаш ова уште?
Ако да, пишувај цена по пп, ептен ми се допаѓа.
Продадено е
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Ме разочара.

Десна твоја, лева рака на аватаров што ми е на профилна!
Извини требaше oдмa дa ми текне :(
И двајцата носат цвик
шмеќеришта
И тебе те имa тaму мислиш декa си се сoкрил пoзaди немa дa те пoзнaеме :D