Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Абе знам .. ама колку шо гледам не е секаде. Кај мене ако кликниш ја зголемува уште еден милиметар, а и онака е огромна.
Муабетот ми е фиксна резолуција за ваквите слики.
Такво нешто никаде нема оти треба да се чува кеш тамб.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Имам еден предлог
ЦБ весникот не припаѓа некако во општи муабети а ако го ставиме во за форумот нема да може да го читаат други
затоа ако може некако(би било добро) во форум Живот да се отвори подфорум Форумски весник каде ќе можам да го објавувам весникот и да се дискутира околу него
некако попрегледно ќе биде
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Имам еден предлог
ЦБ весникот не припаѓа некако во општи муабети а ако го ставиме во за форумот нема да може да го читаат други
затоа ако може некако(би било добро) во форум Живот да се отвори подфорум Форумски весник каде ќе можам да го објавувам весникот и да се дискутира околу него
некако попрегледно ќе биде
Не, во општи муабети да се отвори подфорум за весников.
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Не, во општи муабети да се отвори подфорум за весников.

Подфорум би било во Живот, а тема во Општи муабети. Како и да е, мој совет е да отворите една тема во која ќе не информирате за наредните броеви и ќе може да коментираме во врска со нив.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Подфорум би било во Живот, а тема во Општи муабети. Како и да е, мој совет е да отворите една тема во која ќе не информирате за наредните броеви и ќе може да коментираме во врска со нив.
А Серии и емисии и Филм во форумот Тв што се? Не се подфоруми тоа? :)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Подфорум би било во Живот, а тема во Општи муабети. Како и да е, мој совет е да отворите една тема во која ќе не информирате за наредните броеви и ќе може да коментираме во врска со нив.
http://forum.crnobelo.com/threads/Форумски-весник-Црнобело-прашања-предлози.5517/