Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
Ако го направам вториот чекор тогаш нема да добивам известувања на форум од темите кои ги надгледувам и ме интересираат.Прашањето беше поставено во врска со откажување на маиловите.
Ќе направиш прво „Не ја надгледувај темата“, па потоа повторно ќе кликнеш „Надгледувај ја темата“ и ќе ти се појави опција дали сакаш и да добиваш известувања по мејл. Тука ќе ја избереш опцијата да не добиваш.
Така ем ќе ја надгледуваш, ем нема да добиваш мејлови.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Како да го избришам филмот,пошто го утнав,не ни знам од каде излезе овој.Пробав со Измени но не иде
 

missy

Нов член
5 јуни 2014
2
1
1
36
Mi se dopaga forumot, ima interesni temi koi sto mozat podlaboko da se diskutiraat :D i sekako prostor i za novi idei
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Иако знам дека не може сепак да си прашам. Има ли некоја маала, сокриена, заборавена опција или па некој начин за бришење на корисничкиот профил, акаунт? Немам ништо против форумот, членовите, супер сте сите, одличен е и форумот ама едноставно сакам веќе да престанам да одам по форуми. А се додека имам акаунт ќе бидам тука па макар и паузи да правам пак ќе се враќам.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Иако знам дека не може сепак да си прашам. Има ли некоја маала, сокриена, заборавена опција или па некој начин за бришење на корисничкиот профил, акаунт? Немам ништо против форумот, членовите, супер сте сите, одличен е и форумот ама едноставно сакам веќе да престанам да одам по форуми. А се додека имам акаунт ќе бидам тука па макар и паузи да правам пак ќе се враќам.
Прашај го @ipopovski, порано глеам правеше исклучоци, па може ќе има и за тебе.
Поздрав .. и да се реваншираме во шах некогаш.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
Иако знам дека не може сепак да си прашам. Има ли некоја маала, сокриена, заборавена опција или па некој начин за бришење на корисничкиот профил, акаунт? Немам ништо против форумот, членовите, супер сте сите, одличен е и форумот ама едноставно сакам веќе да престанам да одам по форуми. А се додека имам акаунт ќе бидам тука па макар и паузи да правам пак ќе се враќам.
Нема опција.

Прашај го @ipopovski, порано глеам правеше исклучоци, па може ќе има и за тебе.
Поздрав .. и да се реваншираме во шах некогаш.
Никогаш немало исклучок за ова.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Во ред... :(

Поздрав .. и да се реваншираме во шах некогаш.
Попрво тука ќе се воведе опција да се бришиме отколку што ќе се научам да играм шах. Ама ќе се реваншираме секако не сум заборавила па макар и во еден потег да ме матираш.