На колку години ја изгубивте невиноста?

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
А машкото може да биде невино? :^) :D
Невин он на мајка.
Шала на страна,јас сум невина и мислам дека сеуште ми е рано.Прво,неам дечко.Второ,никој не ме сака (wasntme).
Не дечки ,свака ви част читав некои на 16-17 години губеле невиност.Сега барем во ова општество каде јас живеам тешко е да си најдеш дечко ради разноразни причини(не би сеа да блаботам) а камоли невиност да губиш :D

Не мора со дечко ти. :p

Се зафркавам и мене ми е чудно на 15-16 години девојчиња си губеле невиност, пу ј'зк да му е.... јас "кутриот" 18 години невино јагненце сум.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Не мора со дечко ти. :p

Се зафркавам и мене ми е чудно на 15-16 години девојчиња си губеле невиност, пу ј'зк да му е.... јас "кутриот" 18 години невино јагненце сум.
Како ти е судбината така :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Како ти е судбината така :D

Па не баш.
Сум имал шанса, кога бев 15-16 ама од мн. гледање филмови за возрасни :))) и не ми беа убави женските што сакале да направиме нешто.. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Twystet and Lepaa

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
на 17 и беше баш така како што сакав и како што си имав замислено...
 

ComputerService

Староседелец
29 јануари 2013
443
235
1,043
Финтава,
За машко не може да се нарече губење на невиност :eek поточно за машко поже да се нарече , прв сексуален однос , бидејќи како може машко да се скине ?!
Во ред , ако така може да се нарече јас прв пат имав однос на 14 ипол така нешто беше (луди години) имаше една теткица , така полничка , тро грдичка и малце мрдната :unsure .. јас тазе влезен во пубертет уште помрднат ,појдов кај неа , те така си имаја мојве одење идење бла бла бла , и му велам во лице ни страм ни перде ! а таја не чека маслинка , првин промрморе .. мал си , вака , така .. и на крајот бидна али што да кажам женава е МАШИНА .. од тогаш еве до сеа 10 тина години .. ona me zove ! :kafe:pusi:mstickle:wavespin(hug) и на крај (smoke):rofl (смајливе зборуваат за работава ! :p)