Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
:rolleyes:
Ичера сс Trouble га оговарасмо тој степче, колко е само срање работа
а и Saladin вика најголема иронија е да отидеш куде прилепчанца на гости сс кесу степ : )
Ја како мала ги лижев :mstickle :rofl
Ама ич не се убави.
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Ај не ме смеј :rofl ради тоа степче можеше да ме искара од час.
А Ана ми објаснува што е тоа степче викам па знам кажи шо е финтата, и ми ивка па да се фарбаш. :giggle
Абе озбилно зборам, ќе одам после ќе си купам од боровница. Само не ја разбра постапката... (worried) Ама Ана ќе ми каже :) Ако бива, целата ќе се офарбам у блеки...црнуша ќе станам :D
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Абе озбилно зборам, ќе одам после ќе си купам од боровница. Само не ја разбра постапката... (worried) Ама Ана ќе ми каже :) Ако бива, целата ќе се офарбам у блеки...црнуша ќе станам :D
Ќе завршеш со многу популарната боја на виолетово, коа е тренд помеѓу страрите жени. Во заврриена вода го ставаш степчето, и ја пикаш:rofl косата. Може прамен по прамен или целата у леѓен :rofl
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Ќе завршеш со многу популарната боја на виолетово, коа е тренд помеѓу страрите жени. Во заврриена вода го ставаш степчето, и ја пикаш:rofl косата. Може прамен по прамен или целата у леѓен :rofl
:eek Јајјјј! А црна како се добива? И водата прво да заврие, па да стаеш степчето или степчето да заврие со водата? Врела ли се става бојата? А косата оштетува ли ја? А зашо не работе интернет конфигурацијата на вип? И зашо безвеза поставувам прашања?? (facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
:eek Јајјјј! А црна како се добива? И водата прво да заврие, па да стаеш степчето или степчето да заврие со водата? Врела ли се става бојата? А косата оштетува ли ја? А зашо не работе интернет конфигурацијата на вип? И зашо безвеза поставувам прашања?? (facepalm)
Од дека да знам не планирам да си упропастувам косата, вака ми е убава.
:rolleyes:
абе што се заебавате какфо степче какфо фарбање, озбиљни ли сте? не стављајте сфашта на косу
пубертет ли ве завраќа ? : )
Тоа Ај вона флај сака, ја не се фарбам имам преубава боја, јас си ја сакам боја за другите не ме интересира.(wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati
Статус
Затворена за нови мислења.