Supernatural

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
И така, дојде денот кога започна и 10-та сезона. (party)

supernatural.jpg

Пред да ја изгледате првата епизода од новата сезона, изгледајте ја оваа епизода која може да се нарече дека е заклучок на сите претходни сезони и вовед на новата:


Па да се надеваме дека серијата ќе продолжи со исто темпо и ќе гледаме уште многу сезони во иднина. :biggrin
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Redhead

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
11 сезона, братеееее. Крајот на 10-тата сезона наговести што ќе се случува во 11-тата. Односно, ја пушти ја темнината. Е сега, јас се прашувам дали девојката што Дин ја виде е навистина темнината? Имам чувство дека е нешто далеку пострашно. Малце, ама саааааааааамо мааааааааалце ја завлекоа серијава (језда од пред сезона-две веќе), но! Винчестерс си се Винчестерс, никогаш нема да ми здосадат, ги обожавам!
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Премногу згодна,па толку ли е многу страшна да и Мајкл и Луцифер се плашат од неа :D
 

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
692
1,103
Јас 10та сезона на пола сум :) Си имам уште многу за гледање :igra