Supernatural

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053

Една од најдобрите серии што у моментов се прикажуваат моментално,7 ма сезона е во тек..Двајца брака заедно со својот татко се ловци на натприродни суштества..Нјапрво го ловат демонот што ја уби мајка им,па потоа се замрсува приказната со борбата помегу ангели демони ...Има и многу хумор помегју браката посебно овој од десно ,вреди да се гледа ..

 

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
192
43
In Chuck Bass' bedroom
Дин е закон!
Е колку пати умреа и оживеаа овие. До 5та сезона одвај ги чекав да излезат, ама сега веќе само се повторуваат. И ајде нека го вратат Кастиел, ми фали. :)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Кастиел е ептен матен тип :D
до 5 сезона беше друг главен ,последниве две сезони се на помошничката на Ерик Крипке
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Вреди да почнам да ја гледам? Многу позитивни критики за серијава слушнав и прочитав, но сакам ваше мислење. :)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
топ 3 за мене серија xD

чекаме 8 сезона
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

alekjov1234

Староседелец
3 август 2012
138
48
1,028
Серијава е стварно интересна, посебно фактот што од барање на татко им стигнаа до Purgatory, ангели, бог, архангели итн... Едвај ја чекам новата сезона наесен.