1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Supernatural

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Ice_Man, 16 февруари 2012.

 1. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  [​IMG]

  Една од најдобрите серии што у моментов се прикажуваат моментално,7 ма сезона е во тек..Двајца брака заедно со својот татко се ловци на натприродни суштества..Нјапрво го ловат демонот што ја уби мајка им,па потоа се замрсува приказната со борбата помегу ангели демони ...Има и многу хумор помегју браката посебно овој од десно ,вреди да се гледа ..

   
  На redhead, DarkPassenger и Marijanela им се допаѓа ова.
 2. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  Дин е закон!
  Е колку пати умреа и оживеаа овие. До 5та сезона одвај ги чекав да излезат, ама сега веќе само се повторуваат. И ајде нека го вратат Кастиел, ми фали. :)
   
 3. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  Кастиел е ептен матен тип :D
  до 5 сезона беше друг главен ,последниве две сезони се на помошничката на Ерик Крипке
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Најдобрата сцена во целата серија...
   
 5. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  Дин има ептен јаки сцени


   
  На Electra, Rêveur и MissChievous им се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Вреди да почнам да ја гледам? Многу позитивни критики за серијава слушнав и прочитав, но сакам ваше мислење. :)
   
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Вреди!!
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  топ 3 за мене серија xD

  чекаме 8 сезона
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 9. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Серијава е стварно интересна, посебно фактот што од барање на татко им стигнаа до Purgatory, ангели, бог, архангели итн... Едвај ја чекам новата сезона наесен.
   
 10. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  Уште малку остана :D
   

Сподели: