1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Sony (Ericsson)

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Foxboro, 8 септември 2012.

 1. The High Commander

  The High Commander Староседелец

  Зачленет на:
  2 мај 2012
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  131
  Продавам нов Sony Xperia Tipo, воопшто НЕКОРИСТЕН, бела боја, со гаранција од Мобико. Купен од ОНЕ на 16.01.2013. Цена 5000 ден. Контактирајте ме по email на d.vasileski@gmail.com
   
 2. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Најдобриот телефон што сум го имал досега беше токму Sony Ericsson, поточно моделот W810. Ме служеше едно добри 6-7 години, телефонот уште си работи, единствен проблем е слушалката која треба да се смени, ама не знам дали некој би се нафатил да го поправа овај телефон со оглед на тоа што е произведен 2006 година. Сега имам Sony Xperia E1 кој го добив како подарок од мои другари, засега сум задоволен, но ќе видиме понатаму како ќе се покажи.
   

Сподели: