1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Pinterest

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од MissChievous, 16 ноември 2012.

 1. dreamydreamer

  dreamydreamer Староседелец

  Зачленет на:
  11 октомври 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  47
  Со пинтерестов бев еден период опседната, висев по цел ден, си гледав сликички, си ги пинував...Највеќе ми служи за инспирација, за оутфити, home decor, diy проекти и такви ствари.Заразно е, во секој случај:)
   
 2. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Многу ми се допаѓа, ко користам подолго време, многу заразно имам скоро 3000 pins
   
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  Ја користам најмногу за мотивација
   

Сподели: