PES v.s FIFA

niche123

Истакнат Член
7 март 2013
32
6
108
мене фифа ми е 100 пати подобра од пес ама па секогаш фифа за 3 гб поголема од пес јбг :(
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Според мене ПЕС има боље графику, а ФИФА има боље гејмплеј
 

niche123

Истакнат Член
7 март 2013
32
6
108
Абе фифа има и боља графика и звук и свеее...:p
Оценки
Пес:8
Фифа:9 ;)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Абе фифа има и боља графика и звук и свеее...:p
Оценки
Пес:8
Фифа:9 ;)
У пес брат, играчи су пореално напраени, фаца ги е бш као на телевизор да ги глеаш : )
Ама трчиф како бабе, некако како укочени и фатени у ногде да ми играф еј, а на фифу е друкше, као да глеаш реалан фудбал
само у фацу су цртани филмови играчи, ама фаца не е битна, битан е гејмплеј ; )
 

niche123

Истакнат Член
7 март 2013
32
6
108
У пес брат, играчи су пореално напраени, фаца ги е бш као на телевизор да ги глеаш : )
Ама трчиф како бабе, некако како укочени и фатени у ногде да ми играф еј, а на фифу е друкше, као да глеаш реалан фудбал
само у фацу су цртани филмови играчи, ама фаца не е битна, битан е гејмплеј ; )
Тој си е најважно. :) Иначе брат од куманово си ?
 

niche123

Истакнат Член
7 март 2013
32
6
108
еии да какви времиња беа тоааа :D пес 6 со другари :p
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
луѓе глеам нема тема за ПЕС...па се мислам дали да отворам....
а мислам дека нема да има голема дискусија па еве тука да прашам
дали го имате пробано новиот ПЕС 2014-та ?? и може некои заклучоци..пофалби - критики да кажете :)