1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ex-YU музика

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Y1K991, 12 мај 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Нема подобри од овие.

   
  На Bibi@ и Sebastian им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ич не ми се свиѓа ваква музика. (puke)
   
  На slb_bobo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  +1
   
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
 6. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259

   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kalino.Mome

  Kalino.Mome Полноправен Член

  Зачленет на:
  29 декември 2012
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  78
  Сакам српска музика,често си ги слушам Сарс, Београдски Синдикат, а кога налага ситуацијата и друштвото и нешто потурбо.
  Чудни ми се луѓето што велат дека не слушаат српско. Добро, на што се опивате, на Моцарт?? :D
  И друг феномен, сите мразат турбофолк, а нема песна шо не ја знаат. |-(
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Коа ќе слушаш турбофолк насекаде .. и да не сакаш ќе ја знаеш песната.
  А гледам и ти си од тие што се опиваат на српско .. па мајке му од кога имаат песните врска со пиење ? Јас на метал си пијам ко луд .. па што ?
   
  На parvati и Bibi@ им се допаѓа ова.
 9. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Нешто ретко добро во последно време..
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Катче за добрите рок бендови на поранешната
  Yu сцена

  за почеток ЕКВ
  Екатерина Велика

   
  На Nightmare_f, kizzo и Bibi@ им се допаѓа ова.

Сподели: