1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Enrique Iglesias

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од WomanInRed, 12 април 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079


   
  На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Број 1 шпански пеач. И Број 1 пеач во Европа. Дај боже да сака некој да дојде со мене на концерт во Белград. :rofl Ако успеам да натерам некој од пријателиве.
   
  На LaJa5 и Марија им се допаѓа ова.
 3. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Никогаш во живот нема да си простам што еднаш на друг форум бев пишала дека типов бил згоден. |-(
  Со кој памет бе? Лејка.
  Лигаво створење со глупи тралалајки. Многу ми е ружен во фаца, ко шлапнат со лопата е по тој носот.
  Па и мало чешмиче имал. Греотка бе!
  Јас дубоко го извињавам, ама стварно не знам што гледаат толку женскињи во него...
   
  На Matt Berninger и Lady* им се допаѓа ова.
 4. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Незнаев дека за да биде добар пејач значајно нешто било "чешмичето"(како прво тоа сам си го кажал за да си направи шега на своја сметка,после тоа си кажаа онака како што е реално).Инаку типот пее добро повели увери се сама-и не се суди според изглед или поради некој нешто што кажал
   
  На LaJa5, WomanInRed, Marick14 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Blondie епа сега знај дека еден артист го сочинува целокупната појава, не само гласот или чешмичето.
  И чешмичето ако сака и со црево нека е, ако сака и со пинцета нека мочка, тоа не го менува мојот став. Сигурно нема дома гол да ми лежи и да пее со чешмичето, па да се нервирам што нема длабоки гласни жици.
  Гласот никој не му го оспорува, ама и Мараја Кери има предобар глас, па лигава е и препотентна.
  Исто е и со типчево. Кад не иде, не иде. Не може сите да го величаме оти поголемиот дел од женската багра му се пекмези.
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Никој не те принудува ти да го величаш или да го слушаш ти пречи-не го слушај и не го гледај!
   
  На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Без притресење молим.
  Нит го слушам, нит го гледам, нит па ми е imaginary husband па да рипам ко попарена по него, но ништо од тоа не значи дека не смеам да си искажам мислење за него на анонимен форум.
   
  На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Девојчето си кажа само свое мислење...кажи си го и ти и готово. :)
  На темава никаде не пишува што треба да се коментира за Енрике а што не.
  Така да под Енрике спага и неговото чешмиче,ама пак дур со свои очи не видам јас не верувам на гласини.

  Мене ми е убав,за лигав не знам,не го имам заприметено до толку,пошто не ми е посебно омилен,но има песни кои ми се допагаат

   
  На LaJa5 и WomanInRed им се допаѓа ова.
 9. balletshoes

  balletshoes Нов член

  Зачленет на:
  31 август 2014
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
  Незнам за другите но за мене Енрике е број 1 во светот.Убав, згоден, убав глас се му е убаво.По очи го познаваш колку е само мил и добар ангелче :sram го обожавам.Да ја имам таа среќа барем еднаш да го видам ќе скренам жими се (inlove)
   
  На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Не е лош,но не е па ни толку за скренување.Ај една поука да ти дадам,гледај никогаш да не скренуваш со умот по машки створења,дури ни да го изговориш тој збор,Тие нека скренуваат по тебе!
   

Сподели: